MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam İngilizce denememiştim siz deyince baktım kullanılıyor :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam size zahmet ayarlara girip tüm sekmelere girmeye çalışabilir misiniz ? Ayarlardan atıyor mu ? Sim card , display, always on display, sound vibration ?

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Ben 20.5.21 deyim rusçaya aldım 20.5.28 görünmedi k20 Pro gene ne sorun oldu acaba

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Hocam size zahmet ayarlara girip tüm sekmelere girmeye çalışabilir misiniz ? Ayarlardan atıyor mu ? Sim card , display, always on display, sound vibration ?
Hocam evet hata veriyor aod ekran vs gibi menülerde. Tam test edememişim demek ki kusura bakmayın

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam evet hata veriyor aod ekran vs gibi menülerde. Tam test edememişim demek ki kusura bakmayın
Estağfurullah hocam ne kusuru, sizden sonra miuipro foruma yazdım ingilizce desteklemediklerini ve destek vermeyeceklerini söyledirler. Döndüm miroma bir daha da miuipro ile uğraşmam. yn~~ Açılış animasyonu güzel onu temadan yüklerim o kadar nod~~

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Estağfurullah hocam ne kusuru, sizden sonra miuipro foruma yazdım ingilizce desteklemediklerini ve destek vermeyeceklerini söyledirler. Döndüm miroma bir daha da miuipro ile uğraşmam. yn~~ Açılış animasyonu güzel onu temadan yüklerim o kadar nod~~
İki ay kaldı benim de miuiproda biraz daha kullanalım bakalım hocam olmadı aosp kuracağım Derpfest kullanınca aosp romları sevmiştim :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
İki ay kaldı benim de miuiproda biraz daha kullanalım bakalım hocam olmadı aosp kuracağım Derpfest kullanınca aosp romları sevmiştim :)
Hocam benim de Ağustosta bitiyordu yapacak bişey yok :)

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Ben 20.5.21 deyim rusçaya aldım 20.5.28 görünmedi k20 Pro gene ne sorun oldu acaba
20.5.28 sürümü verilmiyor K20 ,K20 pro,note8 cihazlarına analdigim kadarıyla 1 hafta bilerek hazır olduğu halde bu cihazalara verilmiycekmiş sebebide buntelefonu kullanan kullanıcılar romu paylaşmış bizim Ruslar da böyle bir karar almış ne kadar saçma

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
20.5.28 sürümü verilmiyor K20 ,K20 pro,note8 cihazlarına analdigim kadarıyla 1 hafta bilerek hazır olduğu halde bu cihazalara verilmiycekmiş sebebide buntelefonu kullanan kullanıcılar romu paylaşmış bizim Ruslar da böyle bir karar almış ne kadar saçma
Hocam 1 yıldır miuiprodaydim ama son zamanlarda gerçekten berbat bi hale geldi hem romda sıkıntılar var hem de romu yapanlarda. Geçin miroma veya eu roma, rahat edin fazlası var eksiği yok.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Hocam 1 yıldır miuiprodaydim ama son zamanlarda gerçekten berbat bi hale geldi hem romda sıkıntılar var hem de romu yapanlarda. Geçin miroma veya eu roma, rahat edin fazlası var eksiği yok.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Evet hocam haklısınız bende uzun zamandır kullanıyorum bu sıralar çok kötü miromdayim dediğiniz gibi hiç aratmıyor.

Üst Alt