MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Nasıl rom hocam ne gibi değişiklikler var geçmeye değer mi?
Hocam 20.5.21 sürümünü beğenmeyip miui 11 e 20.4.9 sürümüne dönmüştüm. Zaman zaman takılmalar oluyordu şarj süresi çok kötüydü. Şimdi güncelleme gelince dayanamıyıp yükledim 20.5.28 i. Bir öncesine göre daha stabil kesinlikle. Pil durumunu tam test edemedim fakat o da şimdilik bir öncesine göre iyi görünüyor. Önümüzdeki birkaç güncellemeyle daha da stabil olacağını düşünüyorum. Genel olarak memnunum bu sürümden

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Hocam 20.5.21 sürümünü beğenmeyip miui 11 e 20.4.9 sürümüne dönmüştüm. Zaman zaman takılmalar oluyordu şarj süresi çok kötüydü. Şimdi güncelleme gelince dayanamıyıp yükledim 20.5.28 i. Bir öncesine göre daha stabil kesinlikle. Pil durumunu tam test edemedim fakat o da şimdilik bir öncesine göre iyi görünüyor. Önümüzdeki birkaç güncellemeyle daha da stabil olacağını düşünüyorum. Genel olarak memnunum bu sürümden
Tamam hocam sağolun görüşleriniz için bende en son 20.5.21 sürümünü denemiştim çok kötüydü şu anda eu 28 deyim böyle söyleyince kanıma girdiniz bende bir kere deneyim zaten 1-2 aya kadar çok stabil olucagina eminim.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam yapmayın böyle stabil, daha iyi , takılma yok gibi kelimeler söyleyince ne oluyor biliyorsunuz değil mi ? Ben de 20.5.21 i begenmeyip miroma geçmiştim ve gerçekten çok memnunum romdan şuan. Ama siz böyle deyince... Anladınız siz işte

Sent from my MI 9 using Tapatalk

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Hocam yapmayın böyle stabil, daha iyi , takılma yok gibi kelimeler söyleyince ne oluyor biliyorsunuz değil mi ? Ben de 20.5.21 i begenmeyip miroma geçmiştim ve gerçekten çok memnunum romdan şuan. Ama siz böyle deyince... Anladınız siz işte

Hocam miuiproyu seviyorum gerçekten özellikle de ekranı yukarı kaydırarak ekran kilitlemek çok cazip geliyor :) önceki sürümde hareketli wallpaperlar kasıyordu bu sürümde karşılaşmadım böyle bir durumla. Her güncellemede düzeliyor bişeyler. Miroom için bişey diyemem ama EU dan her zaman daha güzel benim için :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam miuiproyu seviyorum gerçekten özellikle de ekranı yukarı kaydırarak ekran kilitlemek çok cazip geliyor :) önceki sürümde hareketli wallpaperlar kasıyordu bu sürümde karşılaşmadım böyle bir durumla. Her güncellemede düzeliyor bişeyler. Miroom için bişey diyemem ama EU dan her zaman daha güzel benim için :)
Hocam ben de seviyorum miuiproyu bütün özelliklerini ama bir önceki sürümde gerçekten çok kötüydü, gece gece uğraşmak istemiyorum yarın dönerim %99,9

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam wifi nin dns ayarını cloudflare sunucusu yapınca biraz daha hızlı indiriyor gibi geldi bana deneyebilirsiniz
Hocam şuan bitti indirme :) bakalım nasıl olmuş görücez. Bu arada ingilizce kullanamıyoruz değil mi halen romu ?

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Hocam şuan bitti indirme :) bakalım nasıl olmuş görücez. Bu arada ingilizce kullanamıyoruz değil mi halen romu ?
Hocam İngilizce denememiştim siz deyince baktım kullanılıyor :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt