MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Yaklaşık 15 dk içinde mi 6 yeni versiyon yüklemesi paylaşıma hazır olacak ki sizden isteğim sağda solda paylaşmamanız

Emeğiniz icin cokca teşekkürler. Yeni versiyonda bir yenilik görünüyor mu hocam?

ismailopos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail demir
Cihazım
mi 6
Konular
1
Launcher la ilgili siyah ekranlı bir hata düzeltilmş hocam yeni launcher yükleyince herhangi bir program açıkken parmak izi yerine basınca ana ekrana dönmesi gerekirken hala dönmüyor.
Launcher sorunu düzeltilmiş onaylandı ✓

Ekstra olarak "Sar" kısmı gelmiş sanırım.

ismailopos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail demir
Cihazım
mi 6
Konular
1
Bende sadece mi 6 nın otadan gelen yesyeni versiyonu var sadece mi6 yani onu da telden pc ye atıp Upload edip paylaşıyorum

Son düzenleme:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Launcher la ilgili siyah ekranlı bir hata düzeltilmş hocam yeni launcher yükleyince herhangi bir program açıkken parmak izi yerine basınca ana ekrana dönmesi gerekirken hala dönmüyor.
" herhangi bir program açıkken parmak izi yerine basınca ana ekrana dönmesi " dönmesi bizim cihazda (R5+) yok hocam :) Hem tuş olup hem parmak izi okuyucu olan kullanıcılarının problemi sürüyor o halde.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Note 3 için varsa biriniz paylaşır mısınız?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismailopos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail demir
Cihazım
mi 6
Konular
1
Eski versiyondan gelip Yüklerken ayarlardaki güncelleme yerinden paketi seçmeye tıklayıp öyle yükleyin direkt twrpden değil ben böyle yaparak sorunların azaldığını düşünüyorum.
Eski versyionu siliyorum yeni versiyona abanabilirsinizhighfive~~

Son düzenleme:

ademtay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Eski versiyondan gelip Yüklerken ayarlardaki güncelleme yerinden paketi seçmeye tıklayıp öyle yükleyin direkt twrpden değil ben böyle yaparak sorunların azaldığını düşünüyorum.
Eski versyionu siliyorum yeni versiyona abanabilirsinizhighfive~~
Buyrun link
Hocam dpi ile ilgili bir sorun varmı son sürümde, test etme şansıniz oldu mu... Söyle ki ayarlar-ekran içinden yazı tipini en küçük secince dpi 411 oluyor, grid size da 5x5 kayboluyor... Normalde bu 360 olurdu.fakat ne hikmetse 11.8 de yazı boyutu değişince dpi de değişiyor,,, dpi düşünce yazılar çok büyük oluyor.ayrica SwiftKey kullanıyorum ve ara ara küçük boyuta dönüyor klavye.son sürümde İnş yoktur bu sorunlar... Bu arada emeğinize ve paylaşımınıza saygı duyuyorum. Çok teşekkürler...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismailopos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail demir
Cihazım
mi 6
Konular
1
Hocam dpi ile ilgili bir sorun varmı son sürümde, test etme şansıniz oldu mu... Söyle ki ayarlar-ekran içinden yazı tipini en küçük secince dpi 411 oluyor, grid size da 5x5 kayboluyor... Normalde bu 360 olurdu.fakat ne hikmetse 11.8 de yazı boyutu değişince dpi de değişiyor,,, dpi düşünce yazılar çok büyük oluyor.ayrica SwiftKey kullanıyorum ve ara ara küçük boyuta dönüyor klavye.son sürümde İnş yoktur bu sorunlar... Bu arada emeğinize ve paylaşımınıza saygı duyuyorum. Çok teşekkürler...

Bilmiyorum bunları bu sürüme geçerken hiç yaşamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu gibi şeyler genellikle bazı rom sürümlerinden diğerine geçişlerde oluyor mesela 10.25 baya sorunluydu ona geçince bu gibi şeyler olmuştu temiz kurulumdan sonra gitti ama

Son düzenleme:

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Mi 8 için 8.11.8 sürümünü beğendim. Cihaz akıcı calisiyor. Shutter'lar çok azaldı. Galiba 15 usd donate yapacağım. Deneyeyim Nasıl yapıldığını anlatırım.

Üst Alt