MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Mi 9t linki Google Drive da buldum denemek isteyenler buyrun
Patchli rom yüklediğimizde sanırım kasmalar takılmalar olması normal

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Maalesef destek olmadıkları yetmiyormuş gibi üzerine bir de banlıyorlar. Bir aylık aboneliğiniz bitmeden yayınlanır umarım.
Hayır siz okumuyorsunuz. Onlarda bu forumdaki gibi açıklamıyor kimseye. Zaten yazmış sayfa sayfa açıklama. Bu sitede bile var açıklaması. Miuipro sitesinde de var. Yeni yazılım verilen cihazların sitede linki yok. Zaten bütün telefonların var olan linkleri eski. Açıklama bölümünde yazılan telegram adresine gidip bota telefon modelinizi, kullanıcı adınızı yazıyorsunuz bot sizi sıraya aldığını bildiriyor ve birkaç dakika içinde rom linki mail adresinize geliyor. Bu boş bir rom oluyor. Ön sürüm gibi kısıtlı bir şey.
Çalınmasını engellemek için güncel rom linklerini sitede vermiyorlar. Bu linki gelen Romu kurup ayarlardan MIUI id numaranızı ve miuipro kullanıcı adınızı girip telefonu kapatıp açıyorsunuz. Telefonu uçak moduna alıp gene ayarlardan güncelleme kontrolü yapın. Yok diyecektir. Uçak modunu kapatın ve tekrar güncelleme kontrolü yapın. Bu kez güncelleme gelecek. Herşeyi doğru yaptıysanız son sürüm full miuipro romuna güncellenecek telefonunuz.
Rom çok güzel özellikle kamera modları. Ancak her ay 3-4 güncelleme alıyor. Her ay Ruslara para yatırmak pek hoş bir şey değil.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Hayır siz okumuyorsunuz. Onlarda bu forumdaki gibi açıklamıyor kimseye.
Tenay23, hayır, ben de okuyorum. Bilgiyi bulmamız biraz zaman alabiliyor elbet. Soruyu soran arkadaş başka bir konuda aynı sorundan bahsetmişti, orada gerekli bilgiyi verdim ancak kaç ayrı konuda bu sorunla ilgili gönderim olduğunu takip etmedim.
Aynı sorun hakkında konu açılıyor yada ipuçları bölümünde cevabı var niye konu açıyorsun diye banlanma olayını doğru bulmuyorum. Ana dilimiz Rusça değil, gözden kaçıyor, biraz musamahali olmalılar. Burada konu kilitleniyor ama banlanma yok.
...

Hocam forumlarında bununla ilgili bilgi vermişler. Kurcalarken denk geldi, telegram üzerinden istedikleri bilgileri yazarsanız indirme linki gönderiyorlar sanırım. Çeviri hatalarından dolayı bilgi almak zor oluyor.
İlgili konuya bu ulaşabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
2 hafta içinde 6 kişiye abonelik aldım (Bu işi yapıyorum Konu açtım) en erken 4 saat içinde mail geldi en geç 3 gün
Google form gönderirken öne çıksın diye tekrar gönderirseniz 24 saat işlem yasağı geliyor
Google forma denilen harici bişey yazarsanız 1 kere uyarı 2. de abonelik 1 ay askıya alınıyor
Telegram da Rusca konuşmak haric yasak boş muhabbet yasak
Dikkatli ve sabırlı olmak lazım Ruslara karşı soğuk insanlar anlamadım..

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular