MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Bunun mutlaka bir teknik açıklaması olmalı hocam....yıllardır ben her rom attığımda ve en son Xiaomi de MIUI9 a kadar bu şekilde yapıyordum ve herhangi bir sorun yaşamadım...bu sorun son 5-6 haftada ortaya çıkmaya başladı maalesef...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hatayi cok sık vermiyor fakat merak ettim, menü düzenini kaydeden 3.parti bir uygulama var mi? Veya mi bulutda boyle bir ayar?

MI 5 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
suat hocam sorum arada kaynadı gitti de bu çin stabil romu ne hocam google play felan yok mu

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
suat hocam sorum arada kaynadı gitti de bu çin stabil romu ne hocam google play felan yok mu
Var hocam, geliştirici romlar devamlı haftalık güncellenen romlar dır.. Stabil romlar daha uzun vadede güncellenir...Adı üzerinde stabil romlardır... Hata oranı daha düşüktür... Her hafta güncelleme işi seni yoruyorsa yükleyebilirsin hocam... Herşey mevcut sıkıntı yok...

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Var hocam, geliştirici romlar devamlı haftalık güncellenen romlar dır.. Stabil romlar daha uzun vadede güncellenir...Adı üzerinde stabil romlardır... Hata oranı daha düşüktür... Her hafta güncelleme işi seni yoruyorsa yükleyebilirsin hocam... Herşey mevcut sıkıntı yok...
çin uyg felan mı var diye merak ettimde tek farkı güncelleme almamasıysa güzel olur ama haftalık roma gelecek özellikler gelmez sanırım

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Kayan bildirimleri secmeme ragmen tapatalk ve whatsappdan kayan bildirim gelmiyor. Aaah ahh...

MI 5 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

ademtay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Arkadaşlar, Whatsup dan galeriden resim atarken WhatsApp donuyor ve yanıt vermiyor hatası aliyorum.bu hata 7.9.11 de de vardı, bugün yüklediğim 7.11.16 da da var. Galeri içinden Whatsup kişisi seçip yollayınca sorun yok ama ne zaman ki WhatsApp da bir arkadaşıma, Ataçtan galeriden resim seçip yollasam oluyor. WhatsApp ı baştan da kurdum, ama yine aynı. Varmi bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
çin uyg felan mı var diye merak ettimde tek farkı güncelleme almamasıysa güzel olur ama haftalık roma gelecek özellikler gelmez sanırım
Çin uygulamaları yok hocam, evet aynen yeni özellikler olmaz...

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Arkadaşlar, Whatsup dan galeriden resim atarken WhatsApp donuyor ve yanıt vermiyor hatası aliyorum.bu hata 7.9.11 de de vardı, bugün yüklediğim 7.11.16 da da var. Galeri içinden Whatsup kişisi seçip yollayınca sorun yok ama ne zaman ki WhatsApp da bir arkadaşıma, Ataçtan galeriden resim seçip yollasam oluyor. WhatsApp ı baştan da kurdum, ama yine aynı. Varmi bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende böyle bir sıkıntı yok hocam... Hatta bugün çocuğun doğum günüydü resim çekmiştim,whatshapp içerisinden galeriyi seçerek 30 resmi tek seferde sorunsuz gönderdim..

puHu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
i9300
Konular
0
Sayın suatsari hocam bildirim panelindeki hava durumunda büyüktür işareti var ">" bu xiaomi.eu romlarda da vardı son 2-3 güncellemede düzeltilmişti fakat miuipro romlarda halen var bunu düzeltmek mümkün mü acaba hiç hoş durmuyor gerçekten. Teşekkür ederim eksik yerleri buldukça sizinle iletişime geçerim. İlginize teşekkürler.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt