MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

tyfnplt99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
a
Cihazım
a
Konular
0
mi 5x miui pro rom Ü bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Redmi 5 Plus'ta kullanan var mı? Arka kamera portre modu mevcut mu?

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Çok değerli arkadaşlar MiuiPro romlar artık sitesinden Türkçe olarak yayınlandığını hepimiz biliyoruz.Önceden kendi çevirimizi kendimiz yaptığımız için forumda bu rom ile ilgili bir sürü konu açıldı ve bu konuları artık takip etmek zorlaştı...
Bu konuyu açmamdaki amaç tek bir konu altında MiuiPro rom ile ilgili hatalı,eksik çeviri ve diğer başka sorunları birlikte takip edip bunları çözüme kavuşturmak.
Öncelikle bazı çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda yazdım.Lütfen okuyun ve cevabı verilmiş soruları tekrar sormayın.Ayrıca konu altında lütfen sadece MiuiPro rom ile ilgili sorularınızı sorun...
Eksik veya hatalı çeviri için lütfen ekran görüntüsü yayınlayın...

---MiuiPro rom kurmak istiyorum nasıl kurabilirim?
-MiuiPro rom kurmak için öncelikle bootloader kilidiniz açık ve twrp yüklü olması gerekiyor;
-Eğer başka romda geliyorsanız....4 wipe yapın (sistem,veri,önbellek,dalvik).Ondan sonra romunuzu kurun.
-MiuiPro romun önceki sürümünden geliyorsanız...Wipe yapmadan romu direk eski sürümün üzerine kurun.Böyle yapınca herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız...

---MiuiPro romlar hangi tabanı kullanıyor?
-Miuipro romlar haftalık geliştirici Çin beta ve Çin stabil sürümü olarak iki versiyon olarak yayınlanmaktadır...

---Romun sesi yeterli değil,nasıl yükseltebilirim?
-Bu verdiğim dosyayı twrp'den romun üstüne wipe yapmadan yükleyin :

---MiuiPro romlar rootlu mu geliyor?
-Evet MiuiPro romlar üzerinde Magisk root ile geliyor...
-Rootsuz kullanmak isteyenler...Rom zipinin içerisinden META-INF/com/mp dizinindeki miui_pro_root klasörünü silmesi gerekiyor...

Eğer ilk mesaja eklenmesini istediğiniz sorular olursa konu altında bildirin...
Romu kullanacak olanlar iyi günlerde kullansın...
Status Bar XL modu için : Mod - Status Bar XL (MIUI 10) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

MiuiPro Rom İndirme Adresi :
öncelikletşkler elinize sağlık acaba bu romda xposed çalışıyormu ben global romda bitürlü uyumlu çalışan bulamadım

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
öncelikletşkler elinize sağlık acaba bu romda xposed çalışıyormu ben global romda bitürlü uyumlu çalışan bulamadım

Sorun çıkıyor hocam. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Üst Alt