MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

dokucan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 Pro 8/128
Konular
1
Mi6x xiaomi.eu v10.0.2.0 stabil kullanıyorum arb 2 var bende yani anti rollback aktif değil. Fakat miuipro yükleyince anti rollback 4 oluyor diyorlar. Bu doğru mu ? doğru ise nasıl arb 2de kalarak romu yükleyebilirim ?

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0
FireLife71 hocamızın paylaştığı son güncelleme olan MiuiPro 8.9.13 güncellemesinden sonra internette iken bazı hata mesajları almaya başladım. İnstagram olsun, facebook olsun internete ihtiyacı olan programları açtığımda yada onlar arka planda olduğunda (zannımca internetten veri çekmeye çalıştıklarında) bu hatayı almaktayım.

Güncellemeyi TWRP den wipe işlemleri yapmadan önceki sürümün üstüne install yaptım. Hataları almaya devam edince tekrar kurdum sonrasında cache dalvik işlemi de yaptım. Ama sonuç değişmedi. Aynı sorunu yaşayan var mı aramızda ? Ya da bu neden olur fikri olan arkadaşımız var mı ??

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynı sorun bende de var. Kullanıma engel değil fakat instagramda ara ara oluyor özellikle.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Aynı sorun bende de var. Kullanıma engel değil fakat instagramda ara ara oluyor özellikle.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir önceki sürümde hiç sorun yoktu. Bu yüzden 8.9.6 ya geri döndüm.

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Şarj süresi nasıl hocam. Ortalama ekran açık kalma süresi falan. Ayrıca kamerada portre modu aktif midir?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evt hepsı var portre faceıd haftalık guncelleme . şerjda miprodan daha ıyı elbette

muhammed04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi mix
Konular
2
mi mixden ses yokmu halen 8.8.16da kaldık öyle yeni surumlerle ilgili link paylaşan yokmu halen

Üst Alt