MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Evet twrp klasörüne atıyorum ama bu önemli bir ayrıntı değil. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bir defasında sadece 4 wipe yaptıktan sonra direkct flaslamistim hata almıştım Ondan beri hep format data yapıp yeniden başlatırım ve twrp klasörünü görmeden flaslama yapmadım.

Püf nokta temiz twrp klasörünü görme bence. Kendi tecrübem

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende sizin dediğiniz yöntemle yapıyorum, başıma ikidir değişik sıkıntılar geliyor.
Wipe ve format data yaptıktan sonra, otg ile usb bellek üzerinden rom flashlıyorum, ikidir format data yaptıktan sonra usb bellek içindeki tüm rom zipleri silinmiş oluyor.
Neden acaba?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bende sizin dediğiniz yöntemle yapıyorum, başıma ikidir değişik sıkıntılar geliyor.
Wipe ve format data yaptıktan sonra, otg ile usb bellek üzerinden rom flashlıyorum, ikidir format data yaptıktan sonra usb bellek içindeki tüm rom zipleri silinmiş oluyor.
Neden acaba?

Mount da otg seçili ise formattan sonra otg deki diski de yapilandiriyordur muhtemelen bence otg den twrp klasörüne kopyalayıp. Flashli çıkarıp formatla

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Mount da otg seçili ise formattan sonra otg deki diski de yapilandiriyordur muhtemelen bence otg den twrp klasörüne kopyalayıp. Flashli çıkarıp formatla

Hocam zaten usb belleki takmadan format data yapıyorum, twrp klasörünü görüyorum. Sonra usb bellek takıyorum romu twrp klasörüne atmak için, ama usb bellekteki rom zipleri silinmiş veya bozulmuş oluyor. Mount kısmından otg usb kısmını kaldırırsam kesin düzelirmi bu hata hocam?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Hocam zaten usb belleki takmadan format data yapıyorum, twrp klasörünü görüyorum. Sonra usb bellek takıyorum romu twrp klasörüne atmak için, ama usb bellekteki rom zipleri silinmiş veya bozulmuş oluyor. Mount kısmından otg usb kısmını kaldırırsam kesin düzelirmi bu hata hocam?

Orasını denemedim hocam Garanti edemem. Ben PC den kablo bağlayıp atıyorum hep. Zaten tüm formatlardan önce 1 tam yedek bir de uygulamaların titanium yedeklerini alıp PC ye atıyorum. Çok pratik oluyor. Yeni romdan memnun kalmazsam eskisini olduğu gibi tekrar atıyorum. Yeni romu tercih edersem de titaniumu flasliyorum.

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Orasını denemedim hocam Garanti edemem. Ben PC den kablo bağlayıp atıyorum hep. Zaten tüm formatlardan önce 1 tam yedek bir de uygulamaların titanium yedeklerini alıp PC ye atıyorum. Çok pratik oluyor. Yeni romdan memnun kalmazsam eskisini olduğu gibi tekrar atıyorum. Yeni romu tercih edersem de titaniumu flasliyorum.

Elimde pc olsa keşke. Sizin anlattıklarınız en garanti yol tabi ki ama pc siz otg usb ile nasıl işimi hallederimin derdine düştüm bende. :D
İlk rom yüklememde dediğiniz otg usb mounttan çıkartmayı deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Elimde pc olsa keşke. Sizin anlattıklarınız en garanti yol tabi ki ama pc siz otg usb ile nasıl işimi hallederimin derdine düştüm bende. :D
İlk rom yüklememde dediğiniz otg usb mounttan çıkartmayı deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak.

Onu flash dosyasını otg ye attıktan sonra yapın hocam yoksa göremeyebilir

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
8.5.17 beta
Ben bıktım bu mıuıpro nun Android sistemi kullanımından. En düşük hali bu seviyelerde. Özelleştirmeler ve son gelen ns ile süper ancak çok canımı sıkıyor bu durum. Ne kadar geçmişte full wipe yapıp kursam da, format data yapıp kursam da bir sonuç alamadım ve artık pes ediyorum sanırım. %30-40 ları bulduğu oluyor namussuz Android sistemi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
8.5.17 beta
Ben bıktım bu mıuıpro nun Android sistemi kullanımından. En düşük hali bu seviyelerde. Özelleştirmeler ve son gelen ns ile süper ancak çok canımı sıkıyor bu durum. Ne kadar geçmişte full wipe yapıp kursam da, format data yapıp kursam da bir sonuç alamadım ve artık pes ediyorum sanırım. %30-40 ları bulduğu oluyor namussuz Android sistemi

Fotoğraflar yuklenemedı sanırım gözükmüyor

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Fotoğraflar yuklenemedı sanırım gözükmüyor

Ben kullanıyorum çoktandır %11 12 android sistemi cihaz mi6.

Tavsiyem bazı uygulamalar oluyor pil durumunda göstremiyor ama sistemi mahfediyor. Mesela ben 1 ay kadar filan oldu fizzy yükledim cihaz aşırı ısınmaya ve şarjı çabuk gitmeye başladı. Silince sorun çözüldü tabi. Bu uygulamayi tespit etmeye çalışın bence

Ya da eski daha stabil çalışan bir sürüm seçebilirsiniz. Pek Bir fark yok zaten

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Nasıl bir yol izleyerek buldunuz hoca o uygulamanın sorunlu olduğunu. Ben de bulup düzeltebilirim umarım... Hayırlı cumalar bu arada
Ben kullanıyorum çoktandır %11 12 android sistemi cihaz mi6.

Tavsiyem bazı uygulamalar oluyor pil durumunda göstremiyor ama sistemi mahfediyor. Mesela ben 1 ay kadar filan oldu fizzy yükledim cihaz aşırı ısınmaya ve şarjı çabuk gitmeye başladı. Silince sorun çözüldü tabi. Bu uygulamayi tespit etmeye çalışın bence

Ya da eski daha stabil çalışan bir sürüm seçebilirsiniz. Pek Bir fark yok zaten

Üst Alt