MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

SusqUnN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
7
Arkadaşlar miui pro 8.4.26 kullanıyorum ondan öncesinde de diğer sürümlerini kullandım.. Bu Android sistemi neden çok şarj tüketiyor mi 5s plus kullanıyorum telefonla bir günü cikartamiyorum istiyorum ki şöyle 1 buçuk günü rahat cikartsin oyun oynamıyorum face twitter snapchat yada YouTube da çok takılan birisi değilim nadir kullanırım şu işe bir çözüm bulacak babayiğit yok mu artık şarj yüzünden telefonu değiştirme pozisyonuna geldim

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
üye olmadan rom indirmeyi kaldırmışlar. suatsari hocam benim telefon için 9.5.2.0 yayınlandı ama onu yapmamışlar gerek mi görmediler acaba

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
üye olmadan rom indirmeyi kaldırmışlar. suatsari hocam benim telefon için 9.5.2.0 yayınlandı ama onu yapmamışlar gerek mi görmediler acaba
Yeni mi yayınlandı hocam. Normalde yayınlıyorlardı. Muhtemelen çok önemsiz küçük değişiklikler vardır, gerek görmemişlerdir...

Mi Note 3 / MiuiPro latest version

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Yeni mi yayınlandı hocam. Normalde yayınlıyorlardı. Muhtemelen çok önemsiz küçük değişiklikler vardır, gerek görmemişlerdir...

yok hocam bir önceki güncelleme mevcut aynen yenisini yüklememişler çin romu ya benim ki çindeki romda 20mb felan değişiklik var heralde gereksiz gördüler bir süredir kullan mıyordum

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
8.5.3 miuipro güncellemesi geldi. fazla bir değişiklik yok. üzerine rom u kurdugumda ilk 6 saatlik deneyimde sürekli çökmeler yaşadım. sonra temiz kurulum yaptım ve ilk 1 saat içerisindeyim şimdilik bir sıkıntı yok. olursa bilgi veririm. saygılar

mi note 2

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
8.5.3 miuipro güncellemesi geldi. fazla bir değişiklik yok. üzerine rom u kurdugumda ilk 6 saatlik deneyimde sürekli çökmeler yaşadım. sonra temiz kurulum yaptım ve ilk 1 saat içerisindeyim şimdilik bir sıkıntı yok. olursa bilgi veririm. saygılar

mi note 2
Normalde güncellemeler askıya alındı. Ama bazı modellerde sistem optimizasyonu için güncelleme yapılıyor. Siz gözle bir değişiklik görmeyebilirsiniz ama muhtemelen arka planda önemli değişiklikler olmuştur...

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Miui resmi sitede china sürüm için 8.4.26 ve stabil oreo 9.5.7 kaldırılmış. Sıkıntı çıkmıştır heralde.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33,2 KB · Görüntüleme: 16

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Normalde güncellemeler askıya alındı. Ama bazı modellerde sistem optimizasyonu için güncelleme yapılıyor. Siz gözle bir değişiklik görmeyebilirsiniz ama muhtemelen arka planda önemli değişiklikler olmuştur...

Suat bey bu betadan stabil e geçmek istesek direk mevcut sürümün üzerine flashlayabiliyor muyuz? Yoksa cahce dalvik filan yapmamız gerekiyor mu?

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Suat bey bu betadan stabil e geçmek istesek direk mevcut sürümün üzerine flashlayabiliyor muyuz? Yoksa cahce dalvik filan yapmamız gerekiyor mu?

Hocam sıkıntı çıkabiliyor.
#3139 nolu mesajda yazdığım gibi yapın...

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Son sürümde alarm sorununu çok yaşadım bende, birde netflix çalışmıyordu bu romda en eski netflix sürümü açıyordu oda çok problemli bir sürümdü. Akşam Epic rom kurdum onda problem yaşadığım herşey düzgün şekilde çalıştı, birde sanki daha hızlı bir rom olarak geldi bana; bakalım pil durumu nasıl gidiyor tabi. :)

Üst Alt