MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Siteye 8.3.29 yüklenmiş. indiren var mı tecrübe eden?

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Mi5'e 8.3.26 gelmiş neden 29 değil ki acaba

Oguzhayne

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Miui9'un da kendinde çok güzel özellikleri var ne yardan ne serden geçiliyor.
Ara model kullanmanın problemleri işte :)
[doublepost=1522519629,1522519597][/doublepost]Miui9'un da kendinde çok güzel özellikleri var ne yardan ne serden geçiliyor.
Ara model kullanmanın problemleri işte :)

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
İyi geceler herkese :)

Mi note 3 kullanıyorum miui pro yüklü bütün işlemleri forumdaki arkadaşların konularını eksiksiz okuyarak yaptım hiç bir problem yok ayrıca Face İd var bunda gayette stabil çalışıyor bende 2 gün önce yükledim.
Ufak bir sorunum var cihazı kapatırken recovery modda başlatıyorum ancak twrp ekranına gelince ne ses açma kapama tuşları nede dokunmatikden müdahale edemiyorum aşağıda geri ileri orta tuşlarda hiçbir tepki vermiyor.
Ben twrp üzerinden yedek almak istiyorum.
Twrp sürümü Jason 3_2_1 v2 gibi bir şeydi
Neyi yanlış yapıyorum
Firmware yükseltince mevcut twrp sadece otg den çalışıyor . Malesef tüm twrp ler sorunlu şuan için Note3 için.
Yedek alıp işini görmek yada herhangi birşey flashlamak için şimdilik otg den mause bağlayarak twrp yi kullanabilirsiniz.
Onun dışında sorunsuz bir twrp için yeniden twrp atmak sorunu çözmeyecektir. Mi flashtan rom atarak yeniden twrp atarsanız twrp düzelicektir .Yükseltme yaparsanız yine aynı duruma dönücektir.
Bunun dışında cihaz malum yollar ile kayıtlıysa mi flashtan global rom atmayın.İmei ler düşecektir büyük ihtimalle.Her zaman olmasada zaman zaman yaşanıyor bu durum.Çin developer atın işiniz garanti olsun

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Firmware yükseltince mevcut twrp sadece otg den çalışıyor . Malesef tüm twrp ler sorunlu şuan için Note3 için.
Yedek alıp işini görmek yada herhangi birşey flashlamak için şimdilik otg den mause bağlayarak twrp yi kullanabilirsiniz.
Onun dışında sorunsuz bir twrp için yeniden twrp atmak sorunu çözmeyecektir. Mi flashtan rom atarak yeniden twrp atarsanız twrp düzelicektir .Yükseltme yaparsanız yine aynı duruma dönücektir.
Bunun dışında cihaz malum yollar ile kayıtlıysa mi flashtan global rom atmayın.İmei ler düşecektir büyük ihtimalle.Her zaman olmasada zaman zaman yaşanıyor bu durum.Çin developer atın işiniz garanti olsun
Teşekkür ederim ama benim twrp düzeldi artık o problemi yaşamıyorum Jason v1 bende problem yarattı v2 gayet iyi şuan da

_Ayhan_

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
MI 5S Plus
Meslek
ögrenci
Konular
6
mi5s plus için link varmı acaba ?

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
8.3.22 denedim ama rusça yazılar vardı o yüzden hiç duramadım. Sanırım telefonu bulma ile ilgiliydi rusça yazılar.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
8.3.22 denedim ama rusça yazılar vardı o yüzden hiç duramadım. Sanırım telefonu bulma ile ilgiliydi rusça yazılar.
Evet, sadece ilk kurulum ekranında mi hesabı için çıkan bir yazı. Wifi ile bağlanıp mi hesabını gireceksin. Dil seçiminden önce çıktığı için Rusça.

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
8.3.29 da batarya da iyilestirme varmi ki acaba mi 6 kullaniyorum

Üst Alt