MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba, bu rom QFJMIXM modeli için uygun mudur. Teşekkürler
[/QUOTE
Romun önemi yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı power tuşuna basıp yeniden başlat butonuna bastığımda miui pro 11 ekranında kalıyor. Sizde de aynı durum var mıdır?
Bende yok

Selamlar hocam. Cingar çıkarttım biraz ban'ı kaldırdılar. Bayağı zor oldu banın kaldırılması.

Şimdi rom'u yükledim Türkçe'de iken bağlanmıyordu sunucuya rusçaya aldım telefonu OTA ile güncellemeyi gördü.

İndirdim kurdum ama hata verdi arka arkaya temiz kurulum yapmak için wipe yaptım bu seferde telefon açılmadı.
Sanırım temiz kuruluma izin vermiyor doğru mudur ? Yoksa ben mi yanlış yaptım.
Olabilir göndetdikleri paket OTA oaketidir güncelleme olarak görür

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Format data ile kur

Düzeldi hocam. Teşekkür ederim.
Ayrıca K20 Pro kullanıyorum aramalarda cızırtı yapıyor çok hafif. Sadece Sesi yüksek açtığımda sizde de bu durum var mı?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Düzeldi hocam. Teşekkür ederim.
Ayrıca K20 Pro kullanıyorum aramalarda cızırtı yapıyor çok hafif. Sadece Sesi yüksek açtığımda sizde de bu durum var mı?
Olabilir yükseltilmiştir iyi bişey kısık kullanın ses az gelen durumlarda açarsınız :)

alperenkadir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Mi 9t
Konular
2

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
suatsari
hocam bu miuipro rom hakkında
1.başka romlardan + özelliği var mı ?
3.kullanım bedeli olarak her ay paramı ödüyoruz ya da tek seferlik belli bir ücret mi ödüyoruz ?

Son düzenleme:

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
suatsari
hocam bu miuipro rom hakkında
1.başka romlardan + özelliği var mı ?
3.kullanım bedeli olarak her ay paramı ödüyoruz ya da tek seferlik belli bir ücret mi ödüyoruz ?
Arama ekranı özelleştirmeleri, dokunmatik özelleştirmeleri ( parmağı yukarı kaydırarak ekran kitleme özelliği gibi) , akıllı ağ vs bazı artıları var. Her ay ödeme yapabilirsiniz, isterseniz tek seferlik yüksek miktar ödeyip daha uzun süre abonelik alabilirsiniz. Bu arada aylık ücret 1.5 dolardan 2 dolara çıkacak sanırım sunucularını falan yenilemişler.

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
Arama ekranı özelleştirmeleri, dokunmatik özelleştirmeleri ( parmağı yukarı kaydırarak ekran kitleme özelliği gibi) , akıllı ağ vs bazı artıları var. Her ay ödeme yapabilirsiniz, isterseniz tek seferlik yüksek miktar ödeyip daha uzun süre abonelik alabilirsiniz. Bu arada aylık ücret 1.5 dolardan 2 dolara çıkacak sanırım sunucularını falan yenilemişler.
hocam pil performansı ve performans geliştirmeleri iyi mi ?
tek bir sürüm yükleyip güncellememiş olursak para ödemediğimizi felen nerden biliyorlar. (biraz kurnazca düşünmüş oldum ama :D)

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
hocam pil performansı ve performans geliştirmeleri iyi mi ?
tek bir sürüm yükleyip güncellememiş olursak para ödemediğimizi felen nerden biliyorlar. (biraz kurnazca düşünmüş oldum ama :D)
Romu kurduğunuzda OTA ayarlarına kullanıcı adınızı girmeniz gerekiyor. Kullanıcı adınızdan da ödeme yapıp yapmadığınızı anlıyorlar. Kullanıcı adı girmediğiniz takdirde rom düzgün çalışmıyor. Pil olarak çok iyi olduğunu söyleyemem. Mi 8 kullanıyorum ekran süresini çok veren romu çok aradım en son globale dönmüştüm max 6 saat alıyordum miuiproya döndüm en sonunda bunda da 5 saat alıyorum. Pil performansı iyi olan rom arayışına son verdim :)

Üst Alt