MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
Benim de 9T hocam. Ben ödeme işlemlerini bir türlü yapamadım. Siz nasıl halledebildiniz. Birde kurduğunuz rom stabil mi, memnun musunuz
Merhaba ödeme kısmında sorun yaşamadım Rehber - MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır burada yazanları uyguladım 3. gün onay maili geldi ve dosyayı indirebildim. enpara ile sorun yaşamadan ödemeyi yaptım

iş hattım ve özel hattım ikiside takılı şu ana kadar gayet stabil bir sorun yaşamadım

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Merhaba ödeme kısmında sorun yaşamadım Rehber - MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır burada yazanları uyguladım 3. gün onay maili geldi ve dosyayı indirebildim. enpara ile sorun yaşamadan ödemeyi yaptım

iş hattım ve özel hattım ikiside takılı şu ana kadar gayet stabil bir sorun yaşamadım
Çağrı geçmişinde sorun var mı hocam bende mesela son sürümde çağrı geçmişi kaydı yok aradığım numarayı son çağrı kaydında göremiyorum

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
Çağrı geçmişinde sorun var mı hocam bende mesela son sürümde çağrı geçmişi kaydı yok aradığım numarayı son çağrı kaydında göremiyorum
bende sorun yok kurarken önce format data yapıp temiz kurulum yapmıştım

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Ota üzerinden 9.11.14 indirip kurdum lakin sensörler çalışmadı ayrıca tema mağazası atıyor. Ota dışında bunu indirme nin başka yolu var mı

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
bu gün bende 2 kez şebeke gitti tel i kapatıp açınca geldi yaşadığım tek sorun bu oldu arattım ama benzer sorun yaşayan duymadım. 2 hattında şebekesi kesiliyor uçak moduna almak, hücreseli açıp kapatmak fayda etmiyor yeniden başlatınca düzeliyor

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
ek olarak ota ile gelen zip dosyasından temiz kurulum yapabiliyor muyuz illa otadan mı güncellememiz gerekli

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
bu sürüm baya fark barındırıyor. bir iki hata var evet ama eklenen yeni özellikler adapte edildikçe oturacak

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
bu gün bende 2 kez şebeke gitti tel i kapatıp açınca geldi yaşadığım tek sorun bu oldu arattım ama benzer sorun yaşayan duymadım. 2 hattında şebekesi kesiliyor uçak moduna almak, hücreseli açıp kapatmak fayda etmiyor yeniden başlatınca düzeliyor
Aynen bende de bu sorun oldu .Ayrıca telefon görüşmesi sonunda cihaz restart yapıyor ve EU ya geçtim sorun yok..Arada kullanacağım pro yu kalıcı olarak EU dan şaşmayacağım...

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
ek olarak ota ile gelen zip dosyasından temiz kurulum yapabiliyor muyuz illa otadan mı güncellememiz gerekli
Ota ile indirdiğiniz dosya downloaded_rom klasörüne iner. Güncelleme yapmadan bu dosyayı başka bir yere kopyalarsanız temiz kurulum yapabilirsiniz.

Üst Alt