Rom MiuiPro 7.9.7 TR ( Mi Max Prime ) & ( Helium )

empire29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
6
Dili portlamışlar öyle kullanıyorduk

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
güncelleme
Batarya zamanla , kullandıkça oturur, merak etmeyin....ben şu an %53 deyim, 24 Saat olmuş ve Ekran sürem 4 Saat 57 dakika
hocam bi pil performansı atar mısınız ? ve bir de bu miui pro rom ne kadar zamanda bir güncelleniyor vs nerde görebiliriz xda da göremiyorum kaynaklar biraz sınırlı gibi . diğer custom romlar gibi değil herhalde. şu an lineage tabanlı romlar kullanıyorum ve 7 saat ekran filan ancak alıyorum , deneyeyim mi ? yeni sürüm çıkar diye bekleyelim mi .

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
güncelleme

hocam bi pil performansı atar mısınız ? ve bir de bu miui pro rom ne kadar zamanda bir güncelleniyor vs nerde görebiliriz xda da göremiyorum kaynaklar biraz sınırlı gibi . diğer custom romlar gibi değil herhalde. şu an lineage tabanlı romlar kullanıyorum ve 7 saat ekran filan ancak alıyorum , deneyeyim mi ? yeni sürüm çıkar diye bekleyelim mi .
Pil performansı atamam, yeni şarj ettim şu an %100....MIUIPro Romlar her hafta güncelleniyor....ama türkçeleştiren Arkadaş her hafta güncellermi bilemiyorum....Ben kendi Cihazım Mi Max 2 de MIUIPro'yu İngilizce kullanıyorum ve şu anda onun üstüne Rom yok....takip buradan edebilirsiniz..

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Pil performansı atamam, yeni şarj ettim şu an %100....MIUIPro Romlar her hafta güncelleniyor....ama türkçeleştiren Arkadaş her hafta güncellermi bilemiyorum....Ben kendi Cihazım Mi Max 2 de MIUIPro'yu İngilizce kullanıyorum ve şu anda onun üstüne Rom yok....takip buradan edebilirsiniz..

resurrection dan filan da iyi yani sizce, o zaman deneyeceğim

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25

root ile ilgili de ne durumda kendinden root lu mudur, yoksa atacak mıyız biz

Ysf21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Çakmak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
MIUIPRO ROM, İçinde birçok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom Rom tadında, MIUI Official Belarus Fan Site'sinin geliştiricileri tarafından ÇİN Global developer temel bazlı, Xiaomi.EU ve SMIUI Rom'larının karışımlarını entegre ederek özelleştirdikleri bir Rom'dur.

O nedenle ben şahsen şiddetle öneriyorum.....yükleyin, kullanmaya başlayın, bir daha başka rom yüklemek istemeyeceksiniz

Hocam benim mi max 2 gelince üzerinde ki rom stabil değil mi siz bundan memnunsunuz ben nasıl yükleyebilirim daha önce hiç yapmadim

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Antutu benchmark score düşük çıkyor sebebi nedir acaba global romda 88000 görüyordum batarya çok çabuk tükeniyor.Titanum Backup uygulamasına root yetkisini vermiyor dosyalar uygulamasıda sıkıntılı geç açılıyor içerik
Titanium backup miui romlarda sorun çıkartıyordu, bir yıl öncesine kadar, sorunsuz çalışıyormu artık?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam benim mi max 2 gelince üzerinde ki rom stabil değil mi siz bundan memnunsunuz ben nasıl yükleyebilirim daha önce hiç yapmadim
Sizin cihaz MIUI 8 kararlı global ile gelir...MIUIPro yükleyebilmeniz için, önce BL Kilidinizi açıp, TWRP yüklemelisiniz....Forumda anlatımlar mevcut

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Titanium backup miui romlarda sorun çıkartıyordu, bir yıl öncesine kadar, sorunsuz çalışıyormu artık?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
TB şu an sorunsuz çalışıyor bende...

Üst Alt