Rom MiuiPro 7.11.9 Değişikliklerin listesi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Paket yükleyicisi durdu hatası alıyorum sürekli. Nasıl bir çözümü var bunun?
Bu arada türkçe kullanmak çok güzel miuipro'yu:)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende sorun yok hocam, temiz kurulum yaptın mı?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende sorun yok hocam, temiz kurulum yaptın mı?
Valla dahili depolamayi bile temizledim. Cihazda hiç birşey bırakmadım. Tertemiz bir kurulum yaptım. Ama anlamadım niye böyle oldu.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam bunu twrp den yüklermisin...wipe yapmana gerek yok...

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Hatalar Düzelmedikçe Ne Kadar Boş Günceleme Yapsalar Yeri Yok

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miuipro yazısında kaldı.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam Epic rom sayfasında şöyle bir detay buldum; Acaba ne sorunu varki bu haftaki sürümde?

"Please NOTE THAT 7.11.9 was suspended by official Xiaomi Devs, so, minor bugs can be expected in this base"
[doublepost=1510307174,1510307154][/doublepost]2 Haftadır romlar hatalı çıkıyor, anlayamadım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam Epic rom sayfasında şöyle bir detay buldum; Acaba ne sorunu varki bu haftaki sürümde?

"Please NOTE THAT 7.11.9 was suspended by official Xiaomi Devs, so, minor bugs can be expected in this base"
[doublepost=1510307174,1510307154][/doublepost]2 Haftadır romlar hatalı çıkıyor, anlayamadım.
Galiba en iyisi bir tane güncelleme almayan başka bir marka almak

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Galiba en iyisi bir tane güncelleme almayan başka bir marka almak

Sorun çeviri hatası ise sevindim hocam, önemli sorun olmasında. Epic rom sayfasında direk Minor Bugs diyince, merak etmiştim. Yazsınlar ya direk Çeviri hatası diye, bizide düşündürmesinler.

Stabil kurmuştum sabah, Stabilde de 7.11.2'de karşılaştığım sorunla karşılaştım; Swarm uygulamasında Arkadaşlar'a kısmına tıklayınca hata veriyor uygulama. Ayrıca Face Unlock'u eklememişler; Quick Card kısmı ingilizce kalmış. Quick Card ayarlarına girince herşey türkçe; kendisinde ise uygulama isimleri bile ingilizce görünüyor. Sanki ayarları farklı; kendisi farklı yerde cihazda. Birde Quick Card Uygulama kısayollarını kaldırmışlar; cihazdaki uygulamaları ekleyebiliyorsunuz; Eklentilerini ekleyemiyorsunuz. Quick Card'ın ilk hali gibi sanki.

Bende şimdi tekrar, sizde sadece çeviri hatası var diyince 7.11.9'a dönüyorum geri. Sıfırdan kurunca Google Play'de sorunsuz çalıştı bu sefer. Uygualamalrda da hata almazsam, 7.10.12'den 1 ay sonra sonunda güncel rom kullanabileceğim :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sorun çeviri hatası ise sevindim hocam, önemli sorun olmasında. Epic rom sayfasında direk Minor Bugs diyince, merak etmiştim. Yazsınlar ya direk Çeviri hatası diye, bizide düşündürmesinler.

Stabil kurmuştum sabah, Stabilde de 7.11.2'de karşılaştığım sorunla karşılaştım; Swarm uygulamasında Arkadaşlar'a kısmına tıklayınca hata veriyor uygulama. Ayrıca Face Unlock'u eklememişler; Quick Card kısmı ingilizce kalmış. Quick Card ayarlarına girince herşey türkçe; kendisinde ise uygulama isimleri bile ingilizce görünüyor. Sanki ayarları farklı; kendisi farklı yerde cihazda. Birde Quick Card Uygulama kısayollarını kaldırmışlar; cihazdaki uygulamaları ekleyebiliyorsunuz; Eklentilerini ekleyemiyorsunuz. Quick Card'ın ilk hali gibi sanki.

Bende şimdi tekrar, sizde sadece çeviri hatası var diyince 7.11.9'a dönüyorum geri. Sıfırdan kurunca Google Play'de sorunsuz çalıştı bu sefer. Uygualamalrda da hata almazsam, 7.10.12'den 1 ay sonra sonunda güncel rom kullanabileceğim :)
Ben MIUIPro için bir şey demedim, EU rom'larda çeviri hatası var o nedenle güncellemeyi geri çektiler... MIUIPro ise Çin developer bazlı olduğundan sorun yok.... MIUIPro da tek sorun tapatalka bildirimlerin yarım saat geç gelmesi... O nedenle tekrar Aşkıma geri döndüm

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ben MIUIPro için bir şey demedim, EU rom'larda çeviri hatası var o nedenle güncellemeyi geri çektiler... MIUIPro ise Çin developer bazlı olduğundan sorun yok.... MIUIPro da tek sorun tapatalka bildirimlerin yarım saat geç gelmesi... O nedenle tekrar Aşkıma geri döndüm

Anladım hocam sorun yok o zaman, umarım 7.10.12 sonrasında 7.11.9'dan memnun kalırım bende. Siz bunu yaparsanız herkes neler yapar hocam ama.

Üst Alt