Rom MiuiPro 7.11.23 Değişikliklerin listesi

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Google çok güzel translate etmiş hocam :D

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam Notification Shade özelliği geldi mi? Birde bu özellik tam olarak nasıl kullanılıyor, Tek parmakla bildirim içeriği görmek şeklinde çalışıyor mu? Yada farklı bir kolaylık getirmişmi?

ademtay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Hocam Notification Shade özelliği geldi mi? Birde bu özellik tam olarak nasıl kullanılıyor, Tek parmakla bildirim içeriği görmek şeklinde çalışıyor mu? Yada farklı bir kolaylık getirmişmi?
bunu bende merak ediyorum Burak hocam, tercüman olmuşsun dusuncelerime

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Suatsari hocam miuipro stabil versiyonda da Türkçe dil mevcut mudur

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam yüklenme tarihine bakın 7 Kasım ve sonrasında Türkçe mevcut...

janissary

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
xiaoim mi 5s
Konular
4
bildirim geldiğinde uygulama üzerinde sayısal olarak gösteren özelliği nasıl açarız ayarlarda bulamadım yoksa miuipro'da yok mu o özellik ?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
bildirim geldiğinde uygulama üzerinde sayısal olarak gösteren özelliği nasıl açarız ayarlarda bulamadım yoksa miuipro'da yok mu o özellik ?

Onun için bir ayar yok... O özellik romun kendinde var zaten
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
Bu romu yükledim fakat bir şeyi merak ediyorum, otomatik güncelleme yapıyor mu ? yapmıyorsa twrp üzerinden bütün ayarları sıfırlamadan nasıl güncelleme yapabiliriz ?

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Bu romu yükledim fakat bir şeyi merak ediyorum, otomatik güncelleme yapıyor mu ? yapmıyorsa twrp üzerinden bütün ayarları sıfırlamadan nasıl güncelleme yapabiliriz ?

ROM un yeni sürümü çıktığında indirip telefonun ana hafızasına atacaksınız zipli ROM dosyasını. Sonra telefonu recovery moda alıp twrp yi çalıştıracaksınız. Daha sonra sırasıyla :

1 - Wipe - > Advenced Wipe yi tıklayıp sadece System seçeneğini seçip aşağıdaki sürgüyü sağa çekeceksiniz (System e format atacaksınız)
2 - TWRP nin ana ekranından install butonuna tıklayıp telefonun ana hafızasına attığınız ROM dosyasını seçeceksiniz ve aşağıdaki sürgüyü sağa çekeceksiniz. (Bildiğimiz ROM kurma işlemi)
3 - Yükleme bir miktar sürer. Korkmayın :) Yükleme işlemi bitince sol alt kısımda bir düğme belirir Cache / Dalvik. Onu tıklayacaksınız.
4 - En son Reboot System düğmesini tıklayıp arkanıza yaslanacaksınız.

ROM ilk yüklendiğinde açılış biraz uzun sürer. Çekinceniz olmasın. Herşey yolunda... 1-2 dakika içinde telefonunuz yeni ROM sürümü ile, ayarlarınız kaybolmadan hatta ana ekran düzeniniz dahi kaybolmamış şekilde tertemiz şekilde kullanıma hazırdır....

Telefonunuzu tepe tepe kullan... :)

Skorpi, suatsari ve internette yardımlarını esirgemeyen Abdullah Baypınar beylere teşekkürlerimi sunarım...

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
ROM un yeni sürümü çıktığında indirip telefonun ana hafızasına atacaksınız zipli ROM dosyasını. Sonra telefonu recovery moda alıp twrp yi çalıştıracaksınız. Daha sonra sırasıyla :

1 - Wipe - > Advenced Wipe yi tıklayıp sadece System seçeneğini seçip aşağıdaki sürgüyü sağa çekeceksiniz (System e format atacaksınız)
2 - TWRP nin ana ekranından install butonuna tıklayıp telefonun ana hafızasına attığınız ROM dosyasını seçeceksiniz ve aşağıdaki sürgüyü sağa çekeceksiniz. (Bildiğimiz ROM kurma işlemi)
3 - Yükleme bir miktar sürer. Korkmayın :) Yükleme işlemi bitince sol alt kısımda bir düğme belirir Cache / Dalvik. Onu tıklayacaksınız.
4 - En son Reboot System düğmesini tıklayıp arkanıza yaslanacaksınız.

ROM ilk yüklendiğinde açılış biraz uzun sürer. Çekinceniz olmasın. Herşey yolunda... 1-2 dakika içinde telefonunuz yeni ROM sürümü ile, ayarlarınız kaybolmadan hatta ana ekran düzeniniz dahi kaybolmamış şekilde tertemiz şekilde kullanıma hazırdır....

Telefonunuzu tepe tepe kullan... :)

Skorpi, suatsari ve internette yardımlarını esirgemeyen Abdullah Baypınar beylere teşekkürlerimi sunarım...
Sağ olun :) Sizin gibi yardımsever büyükleri başka platformlarda görmedim tekrar sağ olun :)

Üst Alt