Rom MiuiPro 7.11.16 Değişikliklerin listesi

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
Selamün aleyküm hocam bu konudaki bilgisizliğimi kenara bırakıp merakımdan programı sürüm yükleme sevdasına kapılmış bulunmaktayım . Öncelikle telefonumun kilidi açık onu öğrendim daha sonra miuipro dan telefonuma uygun olan rom'u buldum ve pcye indirdim . Buradan sonrasında takıldım kaldım . Öncelikle xiomia tools görmüştüm forumda oradan room atmayı düşündüm ama araştırma yaparken farkettim ki tool bana global ve eu rom atma olanağı sağlıyor. Ben acaba tools üzerinden indirdiğim rom dosyasını gösterip pro rom yüklemesi yapabilir miyim yoksa öncesinde izlemem gereken başka yollar var mı ?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Selamün aleyküm hocam bu konudaki bilgisizliğimi kenara bırakıp merakımdan programı sürüm yükleme sevdasına kapılmış bulunmaktayım . Öncelikle telefonumun kilidi açık onu öğrendim daha sonra miuipro dan telefonuma uygun olan rom'u buldum ve pcye indirdim . Buradan sonrasında takıldım kaldım . Öncelikle xiomia tools görmüştüm forumda oradan room atmayı düşündüm ama araştırma yaparken farkettim ki tool bana global ve eu rom atma olanağı sağlıyor. Ben acaba tools üzerinden indirdiğim rom dosyasını gösterip pro rom yüklemesi yapabilir miyim yoksa öncesinde izlemem gereken başka yollar var mı ?

kilit açıksa twrp yükle ordan kur

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
kilit açıksa twrp yükle ordan kur
Twrp ile alakalı bir konu aradım ama bulamadım biraz açabilir misiniz hiç bilgim yok inanın
Twrp dediğiniz daha mı sağlıklı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Twrp ile alakalı bir konu aradım ama bulamadım biraz açabilir misiniz hiç bilgim yok inanın
Twrp dediğiniz daha mı sağlıklı

Arama butonuna Mi5 S TWRP yazın....

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
Hocam son bir sorum daha olacak arkadaşların yorumlarına göre twrp üzerinden pro rom atar isem ota dan güncelleme almayacağı yönde bir söylenti var doğruluk payı var mı acaba .

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
OTA'dan kastetdiğiniz komple rom değilde sadece güncelleme olan kısmı indirmeden bahsediyorsanız ,bu tür güncelleme custom romlarda olmaz hocam.Haftalık güncelleme yayınlandığı zaman romu indirip ,twrp üzerinden wipe yapmadan yüklüyorsunuz.Bu şekilde hiçbir veri kaybı yaşamıyorsunuz....

Üst Alt