Yardım MiuiMix Poco f2 Oto Tam Ekran Hareketleri

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Selamlar arkadaşlar, telefonumu aldığımda MiuiMix android 10 sürümündeki en son stabil modu vardı. Android 11 stabil gelince yüklemek istedim ama tam ekran hareketleri çalışmıyor. Nasıl bir yol izleyeyim bu sorunu çözmek için?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun kaynağını buldum. Armoni launcher kullanıyordum kendi arayüzüne geçince sıkıntı yok ama armoni launcherada çok alışmıştım
Var mıdır bunun bir çözümü?

Kabusemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkan
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Selamlar arkadaşlar, telefonumu aldığımda MiuiMix android 10 sürümündeki en son stabil modu vardı. Android 11 stabil gelince yüklemek istedim ama tam ekran hareketleri çalışmıyor. Nasıl bir yol izleyeyim bu sorunu çözmek için?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun kaynağını buldum. Armoni launcher kullanıyordum kendi arayüzüne geçince sıkıntı yok ama armoni launcherada çok alışmıştım
Var mıdır bunun bir çözümü?
Kolay gelsin hocam ben ekrandaki miuimix zip dosyasını indirdim bu günceli twrp den mi kurcam yoksa cihazdan ota güncellemesini yapcam yardımcı olurmusunuz

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Kolay gelsin hocam ben ekrandaki miuimix zip dosyasını indirdim bu günceli twrp den mi kurcam yoksa cihazdan ota güncellemesini yapcam yardımcı olurmusunuz
MiuiMix otadan olmuyor diye biliyorum, indirip ana dizine atıp twrpyle yüklüyorum bende her güncellemeyi.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
A11 ile 3. parti başlatıcılar hareket desteklemiyor. Bende A11 güncellemesi yaptım ve mecburen tuşları açtım. Mi launcher gibi iğrenç bir launcherı kullanamıyorum malesef :)

Üst Alt