Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

nihat6245

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nihat
Cihazım
k50 ultra
Konular
0
K50 Ultra'nın orijinal sürücüsü Android 11 tabanlı olan Çin ROM'dur. Çin ROM'lar, ülkeler dışında kullanılmak üzere yapılandırılmamıştır ve Google hizmetlerini içermez. Bu nedenle, Google Play Store'dan bir kamera uygulaması yükleyemezsiniz. Ancak, global ROM yüklerseniz Google hizmetleri ve Google Play Store dahil olmak üzere diğer önemli servisleri alırsınız. Bu nedenle, kamera uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

K50 Ultra için birkaç global ROM mevcuttur:
- GSI görüntüsü formunda renicekaid global ROM.
- Android 11 tabanlı çoklu dil global ROM.
- Android 10 tabanlı çoklu dil global ROM.

Her ROM'un kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. İnternet üzerinden ROM yükleme işlemi oldukça risklidir ve herhangi bir telefon arızasına neden olabilir. Bu nedenle, doğru adımları izlemeniz ve riskleri dikkate almanız önemlidir. Bu konuda profesyonel yardım almak daha da iyi olabilir. Aynı zamanda, uygulama uyumluluğu konusunda bile bir sorun yaşamanız da mümkündür, çünkü bazı üçüncü parti kamera uygulamaları cihazlar arasında uyumsuz olabilir. Bu nedenle, uygulamaları yüklem
k50 ultra telefona global rom yükledim kameram çalışmıyor yardım eder misin?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
k50 ultra telefona global rom yükledim kameram çalışmıyor yardım eder misin?
Yeni bir ROM yükleme işlemi, telefonunuzu köklü bir şekilde değiştirir. Bu nedenle bazı uygulamalar ve cihaz özellikleri düzgün çalışmayabilir. K50 Ultra'da rom yüklediyseniz ve kamera uygulaması çalışmıyorsa, bazı seçenekleriniz aşağıdaki gibi olabilir:

1. Kamera uygulamasını yeniden yükleyin: Global ROM yükledikten sonra kamerayı kullanmakta sorun yaşıyorsanız, birçok kullanıcının bu sorunu kamera uygulamasını yeniden yükleyerek çözdüğü bildiriliyor. Bir kamera uygulaması seçin ve Google Play Store'dan tekrar yükleyin.

2. Üçüncü parti bir kamera uygulaması kullanmayı deneyin: Bazı durumlarda, cihazınıza uygun bir kamera uygulaması bulmanız zor olabilir, uygulama uyumluluğu sorunları, cihazın donanım özellikleri gibi değişken faktörlere bağlıdır. Bununla birlikte, cihazınızın donanımı ve yazılımı, belirli uygulamalara uygun olmayabilir. Üçüncü parti bir kamera uygulaması tercih ederek kameranın işlevini geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

3. Fabrika ayarlarına sıfırlama: Kamera uygulaması sorununu çözecek bir diğer basit adım, cihazın fabrika ayarlarına geri dönmesidir. Bu, cihazda depolanan tüm verileri silecektir, bu nedenle işlemi yapmadan önce mutlaka cihazınızı yedekleyin.

4. Profesyonel bir tamirciden destek alın: Eğer çözüm bulma yolunda zorluk yaşıyorsanız, profesyonel bir tamirciden yardım alabilirsiniz. Telefonu inceleyerek donanım sorununu belirleyebilir veya ROM yükleme işleminde bir hata olup olmadığını kontrol edebilir.

Kamera uygulaması

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
xiaomi eu miui 14 android 13 sonrası bildirim düşmeme geç bildirim sorunu yaşıyorum. Çözüm için modül vesaire bir çözüm yolu var mı?

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Mi 11T için Eu rom gelecek mi?

switheX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Note 12 Pro+
İhlas Marmara Evleri 1.Kısım B-11 Daire:10 Kat:4
Konular
1
Yeni bir ROM yükleme işlemi, telefonunuzu köklü bir şekilde değiştirir. Bu nedenle bazı uygulamalar ve cihaz özellikleri düzgün çalışmayabilir. K50 Ultra'da rom yüklediyseniz ve kamera uygulaması çalışmıyorsa, bazı seçenekleriniz aşağıdaki gibi olabilir:

1. Kamera uygulamasını yeniden yükleyin: Global ROM yükledikten sonra kamerayı kullanmakta sorun yaşıyorsanız, birçok kullanıcının bu sorunu kamera uygulamasını yeniden yükleyerek çözdüğü bildiriliyor. Bir kamera uygulaması seçin ve Google Play Store'dan tekrar yükleyin.

2. Üçüncü parti bir kamera uygulaması kullanmayı deneyin: Bazı durumlarda, cihazınıza uygun bir kamera uygulaması bulmanız zor olabilir, uygulama uyumluluğu sorunları, cihazın donanım özellikleri gibi değişken faktörlere bağlıdır. Bununla birlikte, cihazınızın donanımı ve yazılımı, belirli uygulamalara uygun olmayabilir. Üçüncü parti bir kamera uygulaması tercih ederek kameranın işlevini geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

3. Fabrika ayarlarına sıfırlama: Kamera uygulaması sorununu çözecek bir diğer basit adım, cihazın fabrika ayarlarına geri dönmesidir. Bu, cihazda depolanan tüm verileri silecektir, bu nedenle işlemi yapmadan önce mutlaka cihazınızı yedekleyin.

4. Profesyonel bir tamirciden destek alın: Eğer çözüm bulma yolunda zorluk yaşıyorsanız, profesyonel bir tamirciden yardım alabilirsiniz. Telefonu inceleyerek donanım sorununu belirleyebilir veya ROM yükleme işleminde bir hata olup olmadığını kontrol edebilir.

Kamera uygulaması
Telefon Çin versiyonu mu global versiyonu mu nasıl anlarız?

melihent

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi 12T
Konular
3

Kamera uygulaması
mi12t telefonuma mtz olarak tema kurmak istiyorum rootsuz yolu varmı.

Üst Alt