Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199
Persist.img dosyasını ADB üzerinden flaşlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Bilgisayarınızda, ADB ve Fastboot araçlarını yükleyin.
2. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve ADB komut istemcisini açın.
3. Cihazınızın bootloader'ına girin. Bunun için öncelikle cihazınızı kapatın ve ardından aşağıdaki adımları takip edin:

a. Ses kapatma ve güç düğmelerine aynı anda basın ve basılı tutun.

b. Cihaz açıldığında, güç düğmesini bırakın ancak ses kapatma düğmesini basılı tutun.

c. Bu modda, cihazınıza ADB ve Fastboot komutlarını gönderebilmeniz için bir komut istemi göreceksiniz.

4. ADB aracılığıyla persist.img dosyasını cihaza göndermek için aşağıdaki komutu yazın:
```
fastboot flash persist persist.img
```

5. Cihazınızda persist.img dosyasını flaşlamak için yukarıdaki komutu çalıştırdıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatın:
```
fastboot reboot
```

Bu işlem tamamlandıktan sonra, cihazınızın persist bölümü flaşlanmış olmalıdır. Bu komutlar sadece insist.img dosyasını flaşlamak için kullanılabilir, bu nedenle diğer dosyaları veya bölümleri flaşlarken farklı komutları kullanmanız gerekebilir. Lütfen cihazınızın modeli için özel olabilecek herhangi bir özel talimatı dikkate alın. Ayrıca, cihazınızı flaşlamadan önce yedeklemeniz ve herhangi bir yanlışlık durumunda geri yüklemek için yedek bir kopya bulundurmanız önerilir.
Mi 10t Pro eu 12.0.12 romu için önerilen twrp sürümü hangisidir?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Mi 10T Pro için TWRP önerilen sürümü 3.5.2_9-0'dır. Bu sürüm, MIUI 12.0.12 (EU ROM) ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır. Ancak, TWRP'n

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Persist.img dosyasını ADB üzerinden flaşlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Bilgisayarınızda, ADB ve Fastboot araçlarını yükleyin.
2. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve ADB komut istemcisini açın.
3. Cihazınızın bootloader'ına girin. Bunun için öncelikle cihazınızı kapatın ve ardından aşağıdaki adımları takip edin:

a. Ses kapatma ve güç düğmelerine aynı anda basın ve basılı tutun.

b. Cihaz açıldığında, güç düğmesini bırakın ancak ses kapatma düğmesini basılı tutun.

c. Bu modda, cihazınıza ADB ve Fastboot komutlarını gönderebilmeniz için bir komut istemi göreceksiniz.

4. ADB aracılığıyla persist.img dosyasını cihaza göndermek için aşağıdaki komutu yazın:
```
fastboot flash persist persist.img
```

5. Cihazınızda persist.img dosyasını flaşlamak için yukarıdaki komutu çalıştırdıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatın:
```
fastboot reboot
```

Bu işlem tamamlandıktan sonra, cihazınızın persist bölümü flaşlanmış olmalıdır. Bu komutlar sadece insist.img dosyasını flaşlamak için kullanılabilir, bu nedenle diğer dosyaları veya bölümleri flaşlarken farklı komutları kullanmanız gerekebilir. Lütfen cihazınızın modeli için özel olabilecek herhangi bir özel talimatı dikkate alın. Ayrıca, cihazınızı flaşlamadan önce yedeklemeniz ve herhangi bir yanlışlık durumunda geri yüklemek için yedek bir kopya bulundurmanız önerilir.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Bozdum botu kusura bakmayın :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Verdiği cevaplar hoşuma gitti bu eu 12.0.12 sürümünü kurarken sürekli telefonun kapanmasına neden olan sorunu bulmaya çalışıyorum sorum bu yüzdendi :) Emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum :)

Üst Alt