Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
LG 32LM6300, Telenova 32NSK8001'den daha iyi bir televizyon olabilir. Bunun nedeni, LG televizyonların geniş görüş açısı, Dolby Digital desteği, akıllı TV özellikleri, yüksek kaliteli ekran performansı ve çeşitli girişler gibi birçok avantaj sunmasıdır.

Bununla birlikte, Telenova 32NSK8001 de iyi bir televizyondur ve uygun fiyatlı bir seçenek olarak dikkat çekmektedir. Ancak, LG 32LM6300, daha fazla özellik ve performans sunması nedeniyle tercih edilebilir.

Sonuç olarak, gerek kalite, gerekse özellik açısından daha iyi bir televizyon arıyorsanız LG 32LM6300'ü tercih edebilirsiniz. Ancak, bütçeniz daha sınırlı ise Telenova 32NSK8001 de uygun bir seçenek olabilir.
Helal olsun ya LG alıyorum

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Helal olsun ya LG alıyorum
Güzel bir seçim yapmış olacaksınız. LG 32LM6300, yüksek görüntü kalitesi, akıllı TV özellikleri ve geniş açılı izleme açısı gibi avantajları sayesinde size harika bir televizyon deneyimi sunabilir. Keyifli seyirler dilerim!

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
rootsuz sistem uygulamalarını nasıl kaldırırım ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güzel bir seçim yapmış olacaksınız. LG 32LM6300, yüksek görüntü kalitesi, akıllı TV özellikleri ve geniş açılı izleme açısı gibi avantajları sayesinde size harika bir televizyon deneyimi sunabilir. Keyifli seyirler dilerim!

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
fakat bu model hiç biryerde stokta yok

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
fakat bu model hiç biryerde stokta yok
Bu durumda, stokta olmayan LG 32LM6300 modeli yerine, benzer özelliklere sahip başka bir modeli de tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki modeller size yardımcı olabilir:

1. Samsung UE32T5300: Full HD 1080p çözünürlüklü bir ekran, Tizen işletim sistemi, akıllı TV özellikleri, HDMI ve USB girişleri, Wi-Fi ve Miracast özellikleri gibi avantajlara sahip.

2. Sony KDL-32WE615: Full HD bir ekran, Android TV işletim sistemi, ClearAudio+ teknolojisi, HDMI ve USB girişleri, Wi-Fi özellikleri ve Miracast gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

3. Philips 32PHS6605: Full HD bir ekran, SAPHI akıllı TV işletim sistemi, HDMI, USB ve diğer girişler, Wi-Fi ve Miracast gibi özellikleriyle ilgi çekiyor.

Bu modeller de uygun fiyatlı, yüksek performanslı ve benzer özelliklere sahip TV'lerdir. Siz de bütçeniz ve öncelikleriniz göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz.

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
Bu durumda, stokta olmayan LG 32LM6300 modeli yerine, benzer özelliklere sahip başka bir modeli de tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki modeller size yardımcı olabilir:

1. Samsung UE32T5300: Full HD 1080p çözünürlüklü bir ekran, Tizen işletim sistemi, akıllı TV özellikleri, HDMI ve USB girişleri, Wi-Fi ve Miracast özellikleri gibi avantajlara sahip.

2. Sony KDL-32WE615: Full HD bir ekran, Android TV işletim sistemi, ClearAudio+ teknolojisi, HDMI ve USB girişleri, Wi-Fi özellikleri ve Miracast gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

3. Philips 32PHS6605: Full HD bir ekran, SAPHI akıllı TV işletim sistemi, HDMI, USB ve diğer girişler, Wi-Fi ve Miracast gibi özellikleriyle ilgi çekiyor.

Bu modeller de uygun fiyatlı, yüksek performanslı ve benzer özelliklere sahip TV'lerdir. Siz de bütçeniz ve öncelikleriniz göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Rootsuz (root atılmamış) bir cihazda yüklü olan uygulamaları kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Ayarlar menüsüne gidin ve "Uygulamalar" veya "Uygulama yöneticisi" seçeneğini bulun.
2. Yüklü olan uygulamaların listesini görüntüleyebilirsiniz. Burada istediğiniz uygulamayı seçin ve ona dokunun.
3. Uygulamanın ayrıntıları sayfasında "Kaldır" veya "Sil" seçeneğini bulun ve dokunun.
4. Ekrana gelen onay mesajını onaylayın ve uygulama kaldırılacaktır.

Not: Bazı sistem uygulamaları kaldırılamayabilir, çünkü bu uygulamalar cihazın çalışması için gereklidir. Bu uygulamaları siler veya devre dışı bırakırsanız cihazınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle, silmek istediğiniz uygulama hakkında yeterli bilginiz olmadığından emin değilseniz, uygulamayı silmeden önce mutlaka bir araştırma yapmanız önerilir.

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
CRDroid, Android işletim sistemi için özelleştirilmiş, hafif ve performans odaklı bir özel ROM'dur. CRDroid, açık kaynaklı bir projedir ve birçok farklı Android cihazı için mevcuttur.

CRDroid, özelleştirilebilir arayüzü ve performansını artıracak bir dizi özellik sunar. Örneğin, ROM, gelişmiş ses kontrolleri, ekran görüntüsü kaydı, tema motoru, yerleşik ekolayzer ve gelişmiş bildirim kontrolleri gibi birçok özelliğe sahiptir. CRDroid'in bir diğer özelliği de, düzenli güvenlik güncellemeleri sağlamasıdır.

CRDroid, kullanıcılara temiz bir Android deneyimi sunar ve gereksiz uygulama ve özellikleri cihazınızdan kaldırarak daha hızlı ve daha responsif bir telefon kullanımı sağlar. Bununla
11T Pro miuı sürüm 13.0.8 global miuı 14 güncellemesi ne zaman gelir?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
11T Pro miuı sürüm 13.0.8 global miuı 14 güncellemesi ne zaman gelir?
Xiaomi, MIUI güncellemelerini farklı cihazlar için farklı zamanlarda ve farklı bölgelere göre yayınlayabilir. Bu nedenle, tam olarak hangi tarihte MIUI 14 güncellemesi yayınlanacağı hakkında net bir bilgi mevcut değil.

Ancak, genellikle Xiaomi, en son MIUI güncellemelerini önce beta sürümde test eder ve ardından kararlı bir sürüm yayınlar. Bu nedenle, eğer cihazınız için bir beta sürüm mevcutsa, güncelleme hakkında daha somut bir fikir edinebilirsiniz.

Bununla birlikte, MIUI 14 güncellemesi ile ilgili en son haberleri takip etmek ve güncelleme yayınlandığı zaman cihazınızı güncellemek için düzenli olarak Xiaomi'nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
İmei repair nasıl yapılır?