Uygulama MIUICustomFont - Global rootsuz yazı tipi değiştirme

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
özellıkle renkli yazı tıplerı yada IOS emojı lerde türkçe karakterler görünmüyor hocam ama normal sıyah yazı tıplerınde sorun yok denemek lazım tek tek , tema şeklınde olduğu ıcın beğendığım yazı tıpını ındırp kurduktan sonra temalarım arasından özellestırıyorum durum cubuğunu,simgelerı,mesaj-aram kısmını , kilit ekranını vesaire vesaire :)) Daha kurcalarım

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
hocam bu geri varsayılana sıdırlıyor diye biliyorum,belirli süre sonra.globalde yazı tipi değişmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tema lara gelerek oraya moby yazarsanız bir çok yazı fontu çıkıyor ordan rahatça indirip yazı tipini değiştirebilirsiniz program olmdan
sıfırlıyor mu peki ileride?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu hatayı alıyorum

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
hocam bu geri varsayılana sıdırlıyor diye biliyorum,belirli süre sonra.globalde yazı tipi değişmiyor.

sıfırlıyor mu peki ileride?

Bilemiyorum hocam, henüz varsyılana dönüşmedi, aç/kapa falanda yaptım. Bir kaç gün sonra dönüşüyorsa orasını bilemiyorum.

Aslında Globalde de stock tema uygulamasında bir çok yazı tipi var oradan değiştirebiliyorsunuz fakat orada ki yazı tipleri bana biraz uyduruk geliyor.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Bilemiyorum hocam, henüz varsyılana dönüşmedi, aç/kapa falanda yaptım. Bir kaç gün sonra dönüşüyorsa orasını bilemiyorum.

Aslında Globalde de stock tema uygulamasında bir çok yazı tipi var oradan değiştirebiliyorsunuz fakat orada ki yazı tipleri bana biraz uyduruk geliyor.
denedim olmadı hocam hata veriyor ve şuan yazı tipim mi lant pro görünüyor ama değil.sadece sayılar mi lant pro.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
denedim olmadı hocam hata veriyor ve şuan yazı tipim mi lant pro görünüyor ama değil.sadece sayılar mi lant pro.

Konunun 6. mesajındaki işlemi uygulayın hocam. Ardından cihazı yeniden başlatın.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Konunun 6. mesajındaki işlemi uygulayın hocam. Ardından cihazı yeniden başlatın.

kurdum hocam yeniden başlattım.mi hesabı şifresi istedi :D girdim sorun yok gibi şuan.

Üst Alt