Rom [MIUI8][I9300-05-08] Galaxy S3 6.0.1 [6.10.12]

Memoli06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
S3
Konular
0
V7 nin tek sorunu sadece şarjın biraz daha kısa gitmesi yoksa çok güzel. V8 de kamera sorunlu ama cm 13 kamera fix ile çözdüm farklı bir kamera programı yükledim. Sorun çözüldü. Ama mobile interneti çalıştıramadım. Gapps 6.0 pico dosyasınıda sonradan yükleyince çalışıyor. Mobile internet düzeltilirse başarılı rom. Ben vabis 06

saleen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
i9300
Meslek
Öğretmen
Konular
0
V7 nin tek sorunu sadece şarjın biraz daha kısa gitmesi yoksa çok güzel. V8 de kamera sorunlu ama cm 13 kamera fix ile çözdüm farklı bir kamera programı yükledim. Sorun çözüldü. Ama mobile interneti çalıştıramadım. Gapps 6.0 pico dosyasınıda sonradan yükleyince çalışıyor. Mobile internet düzeltilirse başarılı rom. Ben vabis 06
Mobil veri kullanmak istiyorsan önce apn ayarlarına gireceksin, sonra operatör adını, internet ismini, mnc, mcc değerlerini kopyalayarak apnyi, sileceksin. yeni apn oluşturacaksın. bu değerleri yazarak ek olarak apn protokollerine (2 tane olacak) IPv4 yazıp kaydettikten sonra telefonu yeniden başlataksın. o zaman mobil veri kullanabilirsin. resim atma imkanım olmadı ama XDA sitesinde var.

Memoli06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
S3
Konular
0
Dediğini yaptım çalıştı. Ama romu kullanamadım telefon çok ısındı kendini kapatı. Aşırı kasma oldu. Ön kamera çalışmadı. Cm kamera yükledim. Şarjı sömürdü. Bide kapalı şarjda iken kendiliğinden açılıyor. Bu sorunlatın düzeltilmesi lazım. Romun görselini çok beğeniyorum. Ancak bu şekilde kullanmak zor , silmek zorunda kaldım. Kolay gelsin

Memoli06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
S3
Konular
0
Son bide yazıların bazılarında Türkçe karakterler görünmüyor ç ş gibi bu romu kalıcı kullanmak isterim ama bu sorunların düzeltilmesi gerek. Şu an cm 14.1 kullanıyorum sabırla bekliyorum tşkler

saleen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
i9300
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Rica ederim. Verdiğin bilgiler için de sen de sağol. Ben de güncellemeleri bekleyeceğim. İyi forumlar.

huseyn.onuc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Huseyn
Cihazım
Samsung S3
Konular
0
google gaps indirince ayarlar nedense duruyor

Memoli06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
S3
Konular
0
romu 24 saat kullandım. aşırı ısınma cpu max değeri 2Ghz olarak ayarlı olduğu için oluyor. overclock cpu programı ile düzeltiliyor. ancak root ile ilgili bir sıkıntısı var galiba. çünkü her telefonu kapatıp açtığınızda ayarlar 1 kez değiştirilebiliyor. sonra root yetkisi yok diyor. türkçe karakter hatası bazı kısımlarda var. Uzun süre kullanmak için çabaladım ama ancak 1 gün kullanabildim. XDA da 6.11 versiyou için bu söylediklerim. TWRP 3.02 İLE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ. gapps ı romun hemen peşine yüklemeyin. restart tan sonra yükleyin . kamera 6.7.15 miui v7 de bulunan meezo kamera sorunsuz çalışıyor. bide kapalı şarj etmek istediğinizde batarya ikonu ekranda boş gelip cihaz direk açılıyor. kolay gelsin iyi çalışmalar.

hashus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Mühendis
Konular
2
Hocam bu romu yükledim gayet stabil gözüküyor şu an için mobil internet sorunu vardı yeni apn yükledim oldu. İsterseniz bir deneyin.

TaylanKarahan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
T.Karahan
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Hocam stabil versiyonu ne zaman gelir ?