Rom [Miui7] [I9500] Samsung Galaxy S4

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Cep Telefonu Alım-Satım Teknik Servis
Konular
1

Arkadaşlar bu linkteki 5.9.12 yi kullanıyorum. Gayet iyi. Kamerada problem yok. Hatta farklı 4 kamera seçeneği bile var. Xda da konu var. Rom içerisinde sitemizden katkı aldığı da yazıyor.

Evet önceki bazı versiyonlarda da 4 kamera seçeneği vardı ama sadece orjinal olan çalışıyordu.Diğerlerinde hata veriyordu.Hepsini denediniz mi ?

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
Denedim kamre 4 tane var fakat bir tanesi çalışmıyor diğerleri tamam ama biraz bulanık berbat çekiyor orjinal kamera daha iyi. Aşağıdaki linkte romu kullanıyorum stock kamera kullanıyor hiçbir sıkıntı yok.
gtbluesky çıkardığı rom daha sorunsuz.

forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/kk-miui-6-samsung-s4-i9500-based-stock-t3109748

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
Denedim kamre 4 tane var fakat bir tanesi çalışmıyor diğerleri tamam ama biraz bulanık berbat çekiyor orjinal kamera daha iyi. Aşağıdaki linkte romu kullanıyorum stock kamera kullanıyor hiçbir sıkıntı yok.
gtbluesky çıkardığı rom daha sorunsuz.

forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/kk-miui-6-samsung-s4-i9500-based-stock-t3109748

Eyvallah sağolasın.Başka hataları da gözlemleyip yazarsan çok iyi olur.Çünkü şu 1 haftadır 15 kez yazılım attım ve yoruldum :)

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
Eyvallah sağolasın.Başka hataları da gözlemleyip yazarsan çok iyi olur.Çünkü şu 1 haftadır 15 kez yazılım attım ve yoruldum :)

Gayet stabil ciddiye alıncak bir hata yok. Şimdilik çalışmayan tv`ye ekranı aktarırken telefon yeniden bbaşlıyor.

Birde miui uygulamaları sanki daha tam oturmamış. Alternatif kullandığım uygulamalar.

1 Quckpic galeri
2 Opera beta tarayıcı ama v29 güncel versiyon video indirmiyor
3 Hesap makinesi artı
4 Aimp müzik çalar
5 Klavye touchpad beyaz temalı
6 es dosya yöneticisi

Bu işlemleri yapwn miui uygulamaları uninstaller pro ile dondurdum. Kaldırmadım gönceleme ile düzelir diye.

Not. Orjinal galeriyi devre dışı bırakmadım kameradan geçiş için quckpik açılmıyor.

Son düzenleme:

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
Gayet stabil ciddiye alıncak bir hata yok. Şimdilik çalışmayan tv`ye ekranı aktarırken telefon yeniden bbaşlıyor.

Birde miui uygulamaları sanki daha tam oturmamış. Alternatif kullandığım uygulamalar.

1 Quckpic galeri
2 Opera beta tarayıcı ama v29 güncel versiyon video indirmiyor
3 Hesap makinesi artı
4 Aimp müzik çalar
5 Klavye touchpad beyaz temalı
6 es dosya yöneticisi

Bu işlemleri yapwn miui uygulamaları uninstaller pro ile dondurdum. Kaldırmadım gönceleme ile düzelir diye.

Not. Orjinal galeriyi devre dışı bırakmadım kameradan geçiş için quckpik açılmıyor.

Zaten bende yükleyip denedim ama yazılımda azda olsa bi hantallık, bi kasıntılık var.Daha tam oturmamış.En stabil versiyon v5.8.7 bence

sonnefesim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Xiaomi Mi 9T
Konular
7
Rom'un i9505 sürümüne uygun olanı var mı?

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
GPS çalışmıyor galiba. Konum bulamıyor. here maps ve hava durumu ikisindede olmadı.
Bunu normal çalışması için ne yapabilirim acaba. Bir fix falan yokmudur.

Üst Alt