Rom [Miui7] [I9300]Samsung Galaxy S3

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Bunu boş verin.
Bunu indirip yükleyin :
Yapımcının adı:
Samsung 4.4.4 tabanlı.Ve bütün s3 ler ile uyumlu.Aroma kurulumu var ve sizden hangi s3 modelini kullandığınızı sorup da yüklüyor.
Çoklu dil ve Türkçe mevcut. Gapps yüklemeyi unutmayın.
Kesinlikle öneriyorum.

frat21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fırat
Cihazım
s3
Konular
0
hocam romun durumu nasıl kasma filan yada çalışmayan programlar var mı bide modeli Samsung I9305 yazıyor orda sorun çıkarmaz mı ?

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
hocam romun durumu nasıl kasma filan yada çalışmayan programlar var mı bide modeli Samsung I9305 yazıyor orda sorun çıkarmaz mı ?
Niye iyice okumuyosun? Hangi s3 modelini kullandığını sorup da yüklüyor! İçerisinde 4 s3 modeli var. i9300-i9305.... Ben gayet memnunum. Gereksiz uygulama yok bence. Çalışmayan uyglamada yok. Şarjı çok iyi. Performansı güzel.
Gapps :

adns79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adnan
Cihazım
Samsungi9300
Konular
0
Bu romu nasıl root edebiliriz? Ya da rootlu da bir yerden açmak mı gerekiyor? Teşekkürler

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Bu romu nasıl root edebiliriz? Ya da rootlu da bir yerden açmak mı gerekiyor? Teşekkürler
İlk önce uygulamaya gir senden izin istesin daha sonra güvenlik simgesine tıkla ve izinler / root erişimi bölümünden izin isteyen uygulamalara erişebilirsin

adns79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adnan
Cihazım
Samsungi9300
Konular
0
Çok teşekkürler root bilgisi için. Bence çok güzel bir rom. Tavsiye ederim herkese. Henüz bir hata almadım.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Hakan kardeşim, i9300 5.9.25 kurulu şu an. 5.9.18 den beri dikkat ettiğim bir problem var, birisiyle konuşurken başka birisi aradığında 2ci kişinin çağrısı bitene kadar konuştuğum kişinin sesi gidiyor. Bununla ilgili bir ayar var mı bildiğin yoksa bu bir problem mi? Arama ayarlarından böyle bir seçeneğe denk gelmedim de hiç.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hakan kardeşim, i9300 5.9.25 kurulu şu an. 5.9.18 den beri dikkat ettiğim bir problem var, birisiyle konuşurken başka birisi aradığında 2ci kişinin çağrısı bitene kadar konuştuğum kişinin sesi gidiyor. Bununla ilgili bir ayar var mı bildiğin yoksa bu bir problem mi? Arama ayarlarından böyle bir seçeneğe denk gelmedim de hiç.
Genel bir problemdir o. Ya hemen meşgule atacaksınız yada arama bekletme özelliğini kapatacaksınız

serdarbaysu77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
hocam s3 te miui nin son sürümünü kullanıyorum ancak gps çalışmıyor. hava durumu konum bulamıyor. internet ve gps açık olmasına rağmen konum bulmuyor. herhangi bir fix dosyası var mı ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam s3 te miui nin son sürümünü kullanıyorum ancak gps çalışmıyor. hava durumu konum bulamıyor. internet ve gps açık olmasına rağmen konum bulmuyor. herhangi bir fix dosyası var mı ?
Hangi gapps paketini kullanıyorsun

Üst Alt