Uygulama Miui5 Wsm & Modüller [HG Düzenleme]

BLACKMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
MI4 FDD-LTE
Konular
5
RE: WSM Tools & Modüller [HG Düzenleme]

Öneri için sağol türkçemi bu uygulama İngilizcem zayıfta

CloserTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
MB860
Konular
0
Teşekkürler İngilizce versiyon vardı Türkçe güzel oldu :) birde rica etsem kullandığınız hava durumu ve saat widget'ını paylaşır mısınız ?

Ayrıca sitede bir sorun oldu sanırsam eski üyeliğim ile giriş yapamıyordum, bende aynı kullanıcı adıyla yeniden üye oldum...üyelikler mi silindi ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Teşekkürler İngilizce versiyon vardı Türkçe güzel oldu :) birde rica etsem kullandığınız hava durumu ve saat widget'ını paylaşır mısınız ?

Ayrıca sitede bir sorun oldu sanırsam eski üyeliğim ile giriş yapamıyordum, bende aynı kullanıcı adıyla yeniden üye oldum...üyelikler mi silindi ?
Sunucunun çökmesiyle site 1 temmuz yedeğine döndürüldü. O tarihe kadar üyeliği olanlarda sorun yok ama olmayanlar silindi. Pc e geçince paylaşırım

CloserTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
MB860
Konular
0
Pc e geçince paylaşırım
hocam birde resimlerde görülen batarya simgesi de çok hoş duruyor :) biraz araştırıp farklı şeyler buldum ama 1e1 aynısını bulamadım :( elinizde mevcutsa onu da paylaşırsanız sevinirim :) Saygılar...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam birde resimlerde görülen batarya simgesi de çok hoş duruyor :) biraz araştırıp farklı şeyler buldum ama 1e1 aynısını bulamadım :( elinizde mevcutsa onu da paylaşırsanız sevinirim :) Saygılar...
Onlar miui5 ile tarihe karıştı. Elimde yok maalesef ama Hiui s2 romundan çekebilirsin

Üst Alt