Rehber Miui5 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
daha önce rehberim silindi bende cd cart a yedekledim , hafta sonu miui rom kurduğumda cd carttan telefon rehberine ekleyemediydim derdim bunun nasıl yapıldığı idi.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
daha önce rehberim silindi bende cd cart a yedekledim , hafta sonu miui rom kurduğumda cd carttan telefon rehberine ekleyemediydim derdim bunun nasıl yapıldığı idi.
Vkartın üzerine tıklayınca yüklemesi gerek rehberi

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
hocam kolay gelsin
miui v5 - 4.12.5 versiyonuna jbartla dediğiniz gibi yaptım açılışta dil değiştirmeden ana ekrana geldim ayarlardan dili türkçe yaptım sonuç süper ama bi sikıntı var yeniden başlattım ve mi logosunda kalıyor tam açacak dırt ediyor :) titriyor yani gene mi de kalıyor dil ingilizcede falan yapmıyor türkçe dilde yapıyor ana ekran bi türlü gelmiyor twrp ve philz dede yaptım olmadı
bi böle bi sıkıntım var bu v5 romu her flashlamamda reboot yapim mi ekranda kalıyor isterse 1 saat beklim recovery e girip lidroid kernel diye bi dosyam var onu flashladığım zaman hemen açılıyor
YARDIM LÜTFENNN...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam kolay gelsin
miui v5 - 4.12.5 versiyonuna jbartla dediğiniz gibi yaptım açılışta dil değiştirmeden ana ekrana geldim ayarlardan dili türkçe yaptım sonuç süper ama bi sikıntı var yeniden başlattım ve mi logosunda kalıyor tam açacak dırt ediyor :) titriyor yani gene mi de kalıyor dil ingilizcede falan yapmıyor türkçe dilde yapıyor ana ekran bi türlü gelmiyor twrp ve philz dede yaptım olmadı
bi böle bi sıkıntım var bu v5 romu her flashlamamda reboot yapim mi ekranda kalıyor isterse 1 saat beklim recovery e girip lidroid kernel diye bi dosyam var onu flashladığım zaman hemen açılıyor
YARDIM LÜTFENNN...
Farklı kernel kullan o zaman. Belki kernel ile alakalıdır. Türkçeleştirmede hata olsa hiç çalışmaz. Onda farklı birşey var

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
varmı hocam bildiğiniz kernel cihazım sm-n9000q note 3

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
twrp ve philz kullanıyordum bunlarla romu flashladığım zaman kernel yüklemeden açılmıyordu şimdi cwm ile flashladım kernelsiz açıldı ama türkçe dile aldığım zaman gene aynı yeniden başlamada mi logoda takılıp duruyor 3 tane kernel denedim gene geçmiyor logoyu stock kernel suimax kernel lidroid kernel denedim nafile 2 tane jbart2a ile yaptım dil tmm ama kapa aç takılıyor

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
twrp ve philz kullanıyordum bunlarla romu flashladığım zaman kernel yüklemeden açılmıyordu şimdi cwm ile flashladım kernelsiz açıldı ama türkçe dile aldığım zaman gene aynı yeniden başlamada mi logoda takılıp duruyor 3 tane kernel denedim gene geçmiyor logoyu stock kernel suimax kernel lidroid kernel denedim nafile 2 tane jbart2a ile yaptım dil tmm ama kapa aç takılıyor
Samsung'un Miui açısından en sorunlu telefonu note3'ün bu serisidir. Kimse miui ile
Usb hata ayıklama modu açık mı?

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
Usb hata modu açıkta yaptım ama anlamadığım twrp de full wipe yaparak flashlıyoruz hafıza kartından usb hata modu çıkış yapmıyormu recovery e girdiğimizde

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Usb hata modu açıkta yaptım ama anlamadığım twrp de full wipe yaparak flashlıyoruz hafıza kartından usb hata modu çıkış yapmıyormu recovery e girdiğimizde

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Usb hata modu açık olmalı. Onu kontrol edip dene

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0