Rehber Miui5 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam usb hata modu açık yaptım gene aynı bide twrp de mtp enable yazıyor ama pc depolama olarak görmüyor hiç bi uyarı yok ne telde ne pc de bide hocam bu romu türkçeleştirirken kullandığım romun içindeki recovery.img dosyasını silmiştim recovery yüklemesin diye twrp veya cwm recovery kaldırıyor kendi recovery yüklüyor diye ondan olabilirmi bu romu türkçe diline alınca bootda kalıyor ingilizcede sıkıntı yok bide ilk dil seçi çince ve ingilizce ayarlardan türkçe yapıyorum bi kere şöyle oldu devamlı rom flashladığım için ilk dil seçiminde çince ve ingilizcenin yanında diğer dillerde çıkmışdı ayarlara girmeye gerek kalmamıştı nasıl oldu bu
eyvallah...
Onu neden sildin. O ana bootttur. Twrp sadece sonradan yüklenip değişen birşeydir. Sen düzenleme yapma. Sadece Türkçeleştir ve kullanmayı dene...

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
Bide öyle deneyim neden sildim twrp yüklü iken flashlıyordum romu sonra tekrar recovery e girmek istediğimde twrp kalkmış oluyor ama recovery e de girilmiyor sanki recovery yok gibi girmek istiyor sonra geri atıyor ondan siliyorum

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
hocam yeniden romu indirip jpard2a ile sizin verdiğiniz dil paketi ile dediğiniz gibi yaptım ilk ekrandan 3 dil seçeneği vardı ingilizce ile devam ettim sonra ayarlardan türkçe yapıp yeniden başlattım sonuç gene aynı başka pc dede denedim nafile bootta kalıyor tam açılacak tuş ışıkları yanıp sönüyor mi de kalıyor

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam yeniden romu indirip jpard2a ile sizin verdiğiniz dil paketi ile dediğiniz gibi yaptım ilk ekrandan 3 dil seçeneği vardı ingilizce ile devam ettim sonra ayarlardan türkçe yapıp yeniden başlattım sonuç gene aynı başka pc dede denedim nafile bootta kalıyor tam açılacak tuş ışıkları yanıp sönüyor mi de kalıyor
Sadece Türkçe dil ekleyip başka birşey yapmadıysanız eğer o zaman rom'da bir sorun vardır.

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
dil dosyasında bi sıkıntı olmadığını düşünüyorum güncellilikle ilgili v5 4.12.5 sürümünü yapan olmadı ozaman daha. artık yeni versiyonunu bekliyorum. bide elide jpartın 3-4 sürümü var elimde son sürümle hiç olmuyor zaten birindede hatasız bitiyor ama flashladığımda türkçe dil olmuyor bi tane var o yapıyor ondada malum hata işte.
peki hocam bu ha3g note 3 lere miui7 google play sıkıntısı düzelmicekmi her yeni sürümü deniyorum gapps dı installerdi hiçbiri olmuyor gapps oluyor ama durduruldu hatası bide yer yok diyor meret

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
dil dosyasında bi sıkıntı olmadığını düşünüyorum güncellilikle ilgili v5 4.12.5 sürümünü yapan olmadı ozaman daha. artık yeni versiyonunu bekliyorum. bide elide jpartın 3-4 sürümü var elimde son sürümle hiç olmuyor zaten birindede hatasız bitiyor ama flashladığımda türkçe dil olmuyor bi tane var o yapıyor ondada malum hata işte.
peki hocam bu ha3g note 3 lere miui7 google play sıkıntısı düzelmicekmi her yeni sürümü deniyorum gapps dı installerdi hiçbiri olmuyor gapps oluyor ama durduruldu hatası bide yer yok diyor meret
Mıuı5 güncellemesı gelmez daha. Mıuı7 ıcın google play sorununu cozdum. Note3 bolumune bakarsan gorursun zaten :)

fatih258

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi
Konular
1
hocam
ben jbart v2yi indirdim ama bu rom dosyası kısmını beceremedim bi el atsanız

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam
ben jbart v2yi indirdim ama bu rom dosyası kısmını beceremedim bi el atsanız
Ana başlıkta resimli anlattım. Daha nasıl daha açıklayıcı anlatayım bende bilmiyorum. İlk önce okuyun daha sona tek tek uygulamaya geçin kolaylıkla yaparsınız

hyttrkoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hayati
Cihazım
Mi4LTE-Mİ6
Konular
1
Ana başlıkta resimli anlattım. Daha nasıl daha açıklayıcı anlatayım bende bilmiyorum. İlk önce okuyun daha sona tek tek uygulamaya geçin kolaylıkla yaparsınız
Slm Alykm... Hocam Mi3WMi4W KXDMIBH34.0 bu rom u türkçeleştirmek mümkün mü ben ana başlıkta ki resimli anlatımı takip ederek yapmaya çalıştım fakat nafile her şey bittikten sonra bi error dosyası oluşturuyor ve yüklendiğinde türkçe olmadığı gibi çok hata veriyor... Sizde bu rom un türkçeye çevrilmişi mevcutsa paylaşmanız mümkün mü? Yok edilğilse bu rom mu nasıl türkçeye çevire biliriz?

selcuk1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selçuk
Cihazım
i9500
Konular
0
merhaba bu program nasıl .çalışır indirdim çalıştırmadım gitti dosyadan çıkardım aynı

Üst Alt