MIUI 14 MIUI14 güncellemesiyle gelen kasma problemi

miracts61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sorun
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
1
Cihazım Xiaomi redmi note 10s cihazımda herhangi bi kasma ve donma fazla olmuyodu muiu 14 güncellemesiyle telefonda asırı kasma ve drop girmeye basladı sorunu cözmek veya anlamak için ne yapabiliriz(nerdeyse 2 yıllık cihaz)

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
Kardeş telefonun yurt dışı ise ve bootloader kilidi açıksa Endonezya romunu fastboot ile kurmanı öneririm. Kasma sorunlarından biride mediatek gelilio artık eski bir işlemci ne kadar ghz sini artırırsan arttır aynı sorunu yaşarsın miui 14 arayüzüde miui 13e göre ağırdır sürüm düşürmek istiyorsan dediğimi yap kilit açıksa fastboot at

miracts61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sorun
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurt
Kardeş telefonun yurt dışı ise ve bootloader kilidi açıksa Endonezya romunu fastboot ile kurmanı öneririm. Kasma sorunlarından biride mediatek gelilio artık eski bir işlemci ne kadar ghz sini artırırsan arttır aynı sorunu yaşarsın miui 14 arayüzüde miui 13e göre ağırdır sürüm düşürmek istiyorsan dediğimi yap kilit açıksa fastboot aty
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yurt dısı değil telefonu 1 hafta önce güncelledim 12.5 kullanıyordum gram kasma yoktu tamam havalar ısındı dedim falan ama 14 geçtikten sonra asırı bı kasma var sanal ram da açık 5 gb genede kasiyo

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Güncellemeden sonra telefona format atın.Sorununuzu giderebilir.

tarikbekirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Lenovo
Konular
0
Kardeş telefonun yurt dışı ise ve bootloader kilidi açıksa Endonezya romunu fastboot ile kurmanı öneririm. Kasma sorunlarından biride mediatek gelilio artık eski bir işlemci ne kadar ghz sini artırırsan arttır aynı sorunu yaşarsın miui 14 arayüzüde miui 13e göre ağırdır sürüm düşürmek istiyorsan dediğimi yap kilit açıksa fastboot at
Bunu ben yapmak istiyorum ama ayrıntılı olarak anlatılmış bir konu veya video var mı bildiğiniz? Paylaşabilir misiniz

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Benimde telefonum redmi 10c MIUI 14 yükledim telefon inanılmaz bir şekilde yavaşladı. Uygulama açış hızları o kadar yavaş ki anlatamam size. Bir video gönderebilirim buraya isterseniz

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
Bunu ben yapmak istiyorum ama ayrıntılı olarak anlatılmış bir konu veya video var mı bildiğiniz? Paylaşabilir misiniz
Fastboot Atmak:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu linkte Fastbootun nasıl atıldığını anlatıyor.
Fastboot atmak için de bootloader (mi) kilidini açmalısın. Ayarlar>Telefon hakkında>MIUI/OS Sürümü 7 - 8 kere tıkla ardından ek yaralar>Geliştirici seçeneklerine gir oradaki satırlara dikkatlice bak Mİ Kilit yazar gir ve orada anlatılan her şeyi yap 1 hafta sonrada bootloader (mi) kilidi açılmış olur
Bootloader (MI) Kilidini açmak:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt