Yardım MIUI14 Güncelleme Sorunu

mhmtt_zhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Zahid
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
2
Merhaba, telefonum Redmi Note 10 global versiyonu. Dün sabah bana Mıuı 14 güncellemesi geldi ve indirdim. Telefonumda downloads klasöründe downloaded_rom klasörünün içinde .zip dosyası olarak mıuı 14 güncellemesi 293mb olarak indirilmiş gözüküyor. Ancak indirilen bu güncellemeyi telefonuma kuramadım. Ayarlar kısmına girip telefon hakkında kısmından sürüm bilgisine bastığımda ise uygun güncelleme yok diyor. Manuel olarak yapmaya çalıştım ancak rom resmi rom değil diyor. Yardımcı olur musunuz?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Merhaba, telefonum Redmi Note 10 global versiyonu. Dün sabah bana Mıuı 14 güncellemesi geldi ve indirdim. Telefonumda downloads klasöründe downloaded_rom klasörünün içinde .zip dosyası olarak mıuı 14 güncellemesi 293mb olarak indirilmiş gözüküyor. Ancak indirilen bu güncellemeyi telefonuma kuramadım. Ayarlar kısmına girip telefon hakkında kısmından sürüm bilgisine bastığımda ise uygun güncelleme yok diyor. Manuel olarak yapmaya çalıştım ancak rom resmi rom değil diyor. Yardımcı olur musunuz?
Çözdünüz mü acaba

hizan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
huawei p20 pro
Konular
4
arkadaşım dosyayı nerden indirdin bilmiyorum o indirdiğin dosya rootlu telefona yükleniyor fastboot modunda yada kurtarma modunda yükleniyor telin rootlu değilse ota yolu ile gelmesini bekle birde mi hesabın mutlaka olmalı birde önemli not güncelleme sonrası mutlaka teli resetle ve tel 1 hafta içinde ancak kendine gelir

mhmtt_zhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Zahid
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Global versiyonda değişen sadece 13 yerine 14 yazması pfff

mhmtt_zhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Zahid
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
2

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Saçmalık bunu Xiaomi geliştiricilerine bir şekilde aktarmak gerekir hiç bir şey değişmemiş güncellemede Çin romu ile bu kadar fark neden

mhmtt_zhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Zahid
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
2
Saçmalık bunu Xiaomi geliştiricilerine bir şekilde aktarmak gerekir hiç bir şey değişmemiş güncellemede Çin romu ile bu kadar fark neden
o şekilde bi sonuca varabilir miyim

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
evet sorunum çözüldü, miui 14 güncellemesini yaptım ancak diğer sitelerde okuduğum gibi vaadedilen özellikler gelmedi sürüm 14.0.1
Endonezya çin hint veya xiaomi.eu romunu deneyin. Bu dördünün birinde illa ki aradığınız özellik vardır.

Üst Alt