Yardım Miui12 Paylaşılan modeller arasında yok?

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
Redmi Note 6 pro ya MIUI 12 gelirmi paylaşılan modeller arasında ismini hiç görmedim

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
10.3.6.0 kullanıyorum 11.0.3.0 a geçmeyeyim mı geçeyim mı bilmiyorum biniyo bir kötü yorum var bunun nedeni tek ota dan mı kurmak.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
10.3.6.0 kullanıyorum 11.0.3.0 a geçmeyeyim mı geçeyim mı bilmiyorum biniyo bir kötü yorum var bunun nedeni tek ota dan mı kurmak.
Android güncellemesi veya miui 10'dan 11'e geçişte büyük güncellemelerde her zaman temiz kurulum yapılmalı yoksa ısınma yavaşlama uygulamaların hata vermesi her türlü sorunla karşılaşılır.
ben bu tarz büyük güncellemeleri manuel olarak yüklerim hatta yükleme yapmadan önce cihazın içini tamamen silerim.
twrpden format data sonra gelişmiş temizlikten tüm tikleri seçer temizlerim ardından fastboot rom yüklerim mi flash yazılımı ile.
son olarak ilk kurulum ekranına dikkat ederim cihaz açılıncada tüm ayarlar menüsünde tek tek ayarlarımı yaparım google ve bazı xiaomi uygulamalarını silerim yada devredışı bırakırım neyi silceğimi çok iyi bildiğim için sorun olmuyo temiz ve sade bi hale getiriyorum bende gayet hızlı ve stabil çalışıyo 10.3.6 sürümüne dönüp beğenmeyip tekrar 11.0.3.0 yükledim.

Oyla:
Üst Alt