Yardım Miui12 Paylaşılan modeller arasında yok?

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
Redmi Note 6 pro ya MIUI 12 gelirmi paylaşılan modeller arasında ismini hiç görmedim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Gelicek ama miui 12 note 6 pronun ölümü olucak.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Çünkü düzen böyle 2018 sonbaharda çıktı note 6 pro 2020 sonbaharda 2 yılını tamamlamış olucak.
örnek vereyim redmi 5 plusta bu kaderi yaşadı 2017nin cihazıydı miui9 ile çıktığı zamanlar hızlıydı ve miui11 ile öldü.
redmi modelleri genellikle yurtdışı fiyatı 150-200 dolardır oldukça ucuz yani maksimum ömürleride 2 yıldır ondan sonra unutulur gelen güncellemelerle yavaşlar.

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Çünkü düzen böyle 2018 sonbaharda çıktı note 6 pro 2020 sonbaharda 2 yılını tamamlamış olucak.
örnek vereyim redmi 5 plusta bu kaderi yaşadı 2017nin cihazıydı miui9 ile çıktığı zamanlar hızlıydı ve miui11 ile öldü.
redmi modelleri genellikle yurtdışı fiyatı 150-200 dolardır oldukça ucuz yani maksimum ömürleride 2 yıldır ondan sonra unutulur gelen güncellemelerle yavaşlar.
Hocam şuan miui12 kullanıyorum uygulama girişleri falan miui11 den daha hızlı ama daha ilk beta olduğu için bildirim paneli yeni model olduğu için bildirim paneli bazı yerlerde kasma yapıyor miui12 dağılmaya başlayınca bu bizim telefona değil farklı telefona da olsa olur genellikle note 5 iyi portlaniyor yayınlandığı zaman cok verimli bir miui12 kullanacağımızı hissediyorum

Oyla:

ugurellibaris

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baris
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Gerçekten Redmi Note 6 Pro Miui10 da daha akiciydi. Miui 11 telefonu çöp etti. O yüzden bende Miui 10'a geri dönmeyi düşünüyorum

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Gerçekten Redmi Note 6 Pro Miui10 da daha akiciydi. Miui 11 telefonu çöp etti. O yüzden bende Miui 10'a geri dönmeyi düşünüyorum
MIUI 11 global çöp gerçekten ben 10 dk duramıyorum bu yüzden miui11 miroom öneriyorum MIUI 10 çöp geliyor o zaman :):):)

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Note 6 pronun miui 10'daki hızı sahteydi sadece animasyonlar telefonun hızından daha hızlıydı. özellikle multitasking işlemlerinde farkettim bunu.
miui 11.0.3.0 global rom kullanıyorum telefon akıcı ve gerçek hızında. lütfen ota üzerinden telefonu güncelleyen ve zip uzantılı recovery rom yükleyen arkadaşlar miui 11 kötü demesin.
son olarak eu stabil rom mi room bu telefonda 10 dan fazla rom denedim kendinizi kandırmayın global resmi rom gibisi yok. ana menüde bi sağ sol yapın bakalım animasyonlar kasmıyor mu :) note 6 pro için konuşuyorum eu stabilde mi roomda bi cacık etmez bu cihazda global romundaki launcheri kullanmıyolar sırf bi kaç özellik daha olsun diye ana menüde sağ sol yaparken bile kasan launcher sürümünü koymuşlar. hatta xiaomiye geri bildirim yaptım hatalı olduğu için system launcher güncellemesini note 6 pro için geri çekti.

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Note 6 pronun miui 10'daki hızı sahteydi sadece animasyonlar telefonun hızından daha hızlıydı. özellikle multitasking işlemlerinde farkettim bunu.
miui 11.0.3.0 global rom kullanıyorum telefon akıcı ve gerçek hızında. lütfen ota üzerinden telefonu güncelleyen ve zip uzantılı recovery rom yükleyen arkadaşlar miui 11 kötü demesin.
son olarak eu stabil rom mi room bu telefonda 10 dan fazla rom denedim kendinizi kandırmayın global resmi rom gibisi yok. ana menüde bi sağ sol yapın bakalım animasyonlar kasmıyor mu :) note 6 pro için konuşuyorum eu stabilde mi roomda bi cacık etmez bu cihazda global romundaki launcheri kullanmıyolar sırf bi kaç özellik daha olsun diye ana menüde sağ sol yaparken bile kasan launcher sürümünü koymuşlar. hatta xiaomiye geri bildirim yaptım hatalı olduğu için system launcher güncellemesini note 6 pro için geri çekti.
Hocam bu dediğinizin tam tersini yaşıyorum global miui11 i ben mi flash ile yuklememe rağmen telefondan soğutuyor o sistem miroom haftalık güncellemesi alan son port rom muhtesem yani batarya olsun performans olsun fevkalade. Tabi herkesin tercihi farklı olabiliyor :):) ben telefonu satmaya karar vermiştim miroomla tanışana kadar :):):)

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam bu dediğinizin tam tersini yaşıyorum global miui11 i ben mi flash ile yuklememe rağmen telefondan soğutuyor o sistem miroom haftalık güncellemesi alan son port rom muhtesem yani batarya olsun performans olsun fevkalade. Tabi herkesin tercihi farklı olabiliyor :):) ben telefonu satmaya karar vermiştim miroomla tanışana kadar :):):)
Herkesin kullanım şekli farklı tabi ben hiç oyun oynamıyorum hocam günlük kullanım ve sosyal medya batarya performansıda 2 gün bekleme süresi 7 8 saat ekran süresi veriyor bana şunuda belirteyim ben ilk kurulum ekranından tutun cihazın ayarlarına kadar kurcalayıp özelleştirmeler yapıyorum google uygulamalarını vs sildim cihazdan temiz bi sistem haline getirdim. haftalık güncellenen son port romu hakkında bilgim yok eu rom ve mi room stabil sürümlerini denemiştim ve ikisindede ana menüde geçişler sıkıntılı fakat global rom daha akıcı hızlı.

Oyla:
Üst Alt