Soru Miui12 geçiş

Sungur44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahattin
Cihazım
Redmi5 plus
Konular
13
Merhabalar. Resmi note 9 pro kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydır sahibim. Önceki telefonlarımdan alışık olduğum için güncelleme yapmadım. Telefon hala miui11. Pil sorunundan korkuyorum. Acaba pil optimizasyonlari yapıldı mı miui12.0.4 sürümünde. Geçmeli miyim?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
MIU 12 pil anlamında çoğu cihazı üzdü hocam, RAM kullanımı da fazla MIUI 11'den. Şahsen memnunsanız devam etmenizi öneririm. RN 89 Pro kullanmıyorum ama yine de görüş belirtmek istedim.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhabalar. Resmi note 9 pro kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydır sahibim. Önceki telefonlarımdan alışık olduğum için güncelleme yapmadım. Telefon hala miui11. Pil sorunundan korkuyorum. Acaba pil optimizasyonlari yapıldı mı miui12.0.4 sürümünde. Geçmeli miyim?
Cihazınız garantili değilse, BL kilidi açıksa ve Joyuse ise çok güzel custom romlar var. Pil ömrü, ram kullanımı çok iyi.

Sungur44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahattin
Cihazım
Redmi5 plus
Konular
13
BL kapalı açmayı da düşünmüyorum. Teknoloji cahiliyim biraz. Uzun pil ömrü ve stabil kullanım benim için yeterli hususlar.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
BL kapalı açmayı da düşünmüyorum. Teknoloji cahiliyim biraz. Uzun pil ömrü ve stabil kullanım benim için yeterli hususlar.
Bu durumda miui 12 için beklemeniz daha iyi olur hocam.. Bir cihazı çıktığı sürümle kullanmak en güzeli bence.. (keşke yapabilsem :D)

Üst Alt