Soru Miui11

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Zaten Miui 11 Stable sürümü 2020 Şubat'dan önce çıkmaz. Çok telefon üretirsen yazılımları hem geç yayınlarsın hemde bol bol hatalı. :)
Xiaomi biterse çok telefon üretmekten biter. Dolaylı olarak yazılımdan memnun olmayan kaçar.

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Bence de alması lazım ama yinede bu Xiaomi, sağı solu belli olmaz...bekleyip, hep birlikte görelim gelişmeleri....
bence her şey beklediğimizden de çok daha güzel olacak

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Aynen öyle hocam bekleyip görelim

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
2016 yılında çıkan mi note 2 cihazı alıyorsa 7 8 aylık bir cihaz kesinlikle almak zorunda ki alacakta merak etmeyin
Merak etmeyin denir mi beyfendi siz xiaomi de calisiyorsunuz galiba yonetici arkadaslar net bisi soylemiyorlar yani tmm mantiken almasi gerek ama lisfelerde ve kimsenin agzindan lite gormedik youth var o lite diye geciyorsa bilmem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 10 resmi olarak dağıtılmadan önce aynı kısır tartışmaların yaşandığını daha dün gibi hatırlamamız lazım. Yok şu model alacak yok bu almayacak, yok şu kaynakta böyle denmiş yok bunda farklı şey.
Lakin gördük ki xiaomi hemen hemen eski yeni bütün cihazlarına miui 10 u verdi. Fakat bu seferde ortaya gayrı memnun bir kesim çıktı ve geri dönüş çabası hasıl oldu.
Hep denir ya biz ne ara böyle olduk? İşte tam da böyle bir durumdayız. Bekleyip görmek varken lüzumsuz yorumlarla kaçınılmaz neticeyi değiştirme gayreti içinde olmak...Hayli tuhaf bir durum...
Sözcuk kullanimi ve cumle kuruslariniza baydim edebiyatcimisiniz ciddi soruyorum bu arada enistem edebiyatci ayni bu sekil konusuyor.

Son düzenleme:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
MIUI 11 filan çokta önemli değil aslında Xiaomi öncelikle bildirim deneyimini iyileştirmeli. Yoksa arayüz fena değil şuan aciliyeti yok bence.

Kartalll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 2
Meslek
Elektrik mühendisi
Konular
4
Ya bisi dicem saka gibi mi 8 lite 8 aylik tel amiycak diyenler var belli degil filan diyorlar bu cihaz almicaksa mi note 2 redmi 5a mi 5 serisi mi 6 mi 8 redmi 6 pro da almicaktir. Hepsi global cihazlar biri aliyorken digerinin almamasi mumkun degil. Gecen yilin sonunda cikan bir cihaz mecbur alacaktir guncelleme.
Mantık olarak alması lazım tabiki...

MIUI 11 filan çokta önemli değil aslında Xiaomi öncelikle bildirim deneyimini iyileştirmeli. Yoksa arayüz fena değil şuan aciliyeti yok bence.
Katılıyorum ama arayüzünde biraz iyileştirmeye ihtiyacı var bence....

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Merak etmeyin denir mi beyfendi siz xiaomi de calisiyorsunuz galiba yonetici arkadaslar net bisi soylemiyorlar yani tmm mantiken almasi gerek ama lisfelerde ve kimsenin agzindan lite gormedik youth var o lite diye geciyorsa bilmem.

Sözcuk kullanimi ve cumle kuruslariniza baydim edebiyatcimisiniz ciddi soruyorum bu arada enistem edebiyatci ayni bu sekil konusuyor.
Estağfurullah... Güzel Türkçe ' mizi olabildiğince düzgün ve güzel konuşup yazmaya gayret eden eski bir eğitim neferiyim sadece.
Gönül ister ki bu lisanı konuşan herkes azami dikkat içinde olsa. Lakin onu katletmek için çaba gösteren o kadar çok gafil var ki... İnsan üzülüyor tabii.

Son düzenleme:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
beta olarak Mıuı11 dagıtılıyor mu peki ? kapalı beta vs..

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
aman almasın. beni miui 9 a geri döndürsün yeter.
Miui 10 da çoğu özellik gitti.
bence miui 11 de de birşey eklemeyecekler.
telefon da çoğu özellik gitmez se şaşırmayın. bırakın miui 11 i miui 9 a nasıl dönerim diye çabalarsınız. en basiti Adamlar halen bildirim sorununu çözmüş değil
Global stock Rom lar için: Yani her miui güncellemesi bir önceki ni aratıyor.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
aman almasın. beni miui 9 a geri döndürsün yeter.
Miui 10 da çoğu özellik gitti.
bence miui 11 de de birşey eklemeyecekler.
telefon da çoğu özellik gitmez se şaşırmayın. bırakın miui 11 i miui 9 a nasıl dönerim diye çabalarsınız. en basiti Adamlar halen bildirim sorununu çözmüş değil
Global stock Rom lar için: Yani her miui güncellemesi bir önceki ni aratıyor.
Çok doğru dediniz.
Xiaomi'nin teknik ekibi bence tasarım konusunda çok iyiler. Ama stabilite konusunda çok kötüler. Stabil olması için tasarıma ağırlık vermeyi kesip de stabilite için çalışmaları lazım.

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Estağfurullah... Güzel Türkçe ' mizi olabildiğince düzgün ve güzel konuşup yazmaya gayret eden eski bir eğitim neferiyim sadece.
Gönül ister ki bu lisanı konuşan herkes azami dikkat içinde olsa. Lakin onu katletmek için çaba gösteren o kadar çok gafil var ki... İnsan üzülüyor tabii.
Haklısınız yazı dilinde türkçe bitik vaziyette. Konusur
Çok doğru dediniz.
Xiaomi'nin teknik ekibi bence tasarım konusunda çok iyiler. Ama stabilite konusunda çok kötüler. Stabil olması için tasarıma ağırlık vermeyi kesip de stabilite için çalışmaları lazım.
Mi 8 lite da kronik mobil veri disinda bir sorun yok. Bende mobil veri sorunuda yok.

Üst Alt