MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mi 9T eu beta miui 11 deyim stabile geçmek için data dahili hafıza hariç seçip siliyorum kurulumu tamamlıyor ama redmi ekranında kalıp tekrar geri twrp ekranına atıyor bende geri eu betayı yükledim format data yapmak istemiyorum başka bir çözümü varmıdır

Rom kurulumundan sonra reboot system demeden twrp ana ekrana gelip magisk 20.0 yükleyin. Olmaz ise yedek alıp format adat yapın

Uygulama - [ Kararlı sürüm ] Magisk v20 [ 12.10.2019 ]

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
xiaomi.eu pie'ye güncelledikten sonra yaşadığım sorun bu romda da devam ediyor. Telefonumda bi kaç dakika müzik dinledikten sonra sesi kısılıyor. ama ses seviyesi aynı her şeyiyle geriye dönebileceğim fabrika çıkışına dönebileceğim bi yol var mı? çok canım sıkılıyor telefonu böyle kullanmaktan .yardımlarınızı bekliyorum
(buraya yazıyorum ama daha önce konu açtım bi cevap bile verilmediği için, kimsenin başına gelmedi sanırım)

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Merhabalar,

Bu konuyu sormak için yeni bir konu açmak istemedim o yüzden hazır konusu varken buradan sormanın daha uygun olacağını düşündüm. Xiaomi.eu benim bildiğim kadarıyla resmi bir geliştirici değil, China romları alıp dil yamaları ekleyip Gapps paketi ve MIUI romdaki standart Bloatware uygulamaları kaldırıp sunuyordu değilmi ? yanlışım varsa düzeltin lütfen bu konuda emin değilim çünkü.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Merhabalar,

Bu konuyu sormak için yeni bir konu açmak istemedim o yüzden hazır konusu varken buradan sormanın daha uygun olacağını düşündüm. Xiaomi.eu benim bildiğim kadarıyla resmi bir geliştirici değil, China romları alıp dil yamaları ekleyip Gapps paketi ve MIUI romdaki standart Bloatware uygulamaları kaldırıp sunuyordu değilmi ? yanlışım varsa düzeltin lütfen bu konuda emin değilim çünkü.
Evet öyle hocam. (:

webmaster33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Bazı magisk modülleri etkiliyor. Ben Viper4 yüklediğimde öyle oluyordu. 2 wipe yapınca düzeliyor.
2 wipe dediğiniz nedir hocam? twrp'den hangi ikisini seçmem gerekiyor, öyle bir şey mi? Telefon hafızası da siliniyor mu?

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Beta sürekli gelmeye davam edecek mi? Tüm özellikler ne zaman tam olarak gelir.

Üst Alt