MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam sim kart etkinlestirilemedi mesajı bana globalde de geliyordu telefonunuz dual sim mi? Dual sim olduğu için boş kalan slotta mesaj verebiliyor. İmei attirdiktan sonra tek sim kullanabilme imkanım olduğu için bana mesaj gelmedi.
Hocam onun sebebi tam olarak o değil,operatörden operatöre değişebiliyor kullanılan romda sim etkinleştirmesi için yurt dışına sms atılıyor ancak sms ulaşmıyor cihaza bu yüzden sistem otomatikmen tekrarlıyor ve her seferinde ücret kesiyor bunun en kolay çözümü Ayarlar/Şifreleme ve Güvenlik/Yetkilendirme ve İptal Etme/Sim etkinleştirme servisinin yetkisini alırsanız sorun tamamen çözülecektir Yes~~

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Teşekkürler hocam ben de öğrenmiş oldum. Bana imeiden önce geliyordu sonrasında gelmemeye basladi. :) Ondan buna yormuştum.

Hocam onun sebebi tam olarak o değil,operatörden operatöre değişebiliyor kullanılan romda sim etkinleştirmesi için yurt dışına sms atılıyor ancak sms ualşmıyor cihaza bu yüzden sistem otomatikmen tekrarlıyor ve her seferinde ucret kesiyor bunun en kolay çözümü Ayarlar/Şifreleme ve Güvenlik/Yetkilendirme ve İptal Etme/Sim etkinleştirme servisinin yetkisini alırsanız sorun tamamen çözülecektir Yes~~

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Teşekkürler hocam ben de öğrenmiş oldum. Bana imeiden önce geliyordu sonrasında gelmemeye basladi. :) Ondan buna yormuştum.
Rica ederim hocam,o sistem yüzünden kaç sefer unutup 15-20 lira telefon faturası ödedim fazladan hatırlamıyorum giggle~~, o yüzden el alışkanlığı rom kurar kurmaz ilk onu kapatıyorum :)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yurtdisina mesaj atarak faturanıza para yansımasını engellemek için konuya yöntem eklenmiştir.

fatihist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Hocam sim kart etkinlestirilemedi mesajı bana globalde de geliyordu telefonunuz dual sim mi? Dual sim olduğu için boş kalan slotta mesaj verebiliyor. İmei attirdiktan sonra tek sim kullanabilme imkanım olduğu için bana mesaj gelmedi.

Koyu modu kontrol paneli üzerinden yaptığınızda hala siyah duruyorsa bir de ayarlar-ekran-koyu mod secenegini aktif yaptınız mı?

Telefonum çift sim kartlı, neyse çok sorun değil zaten. Fakat koyu modu ekran ayarlarından da yapınca bişey değişmedi. Sizde güvenlik uygulamasına girince karanlık mı gösteriyor peki? Globelde böyle bir sorun yoktu.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Güvenlik uygulaması böyle hocam beyaz moddayim

Telefonum çift sim kartlı, neyse çok sorun değil zaten. Fakat koyu modu ekran ayarlarından da yapınca bişey değişmedi. Sizde güvenlik uygulamasına girince karanlık mı gösteriyor peki? Globelde böyle bir sorun yoktu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-10-19-28-08-692_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-10-19-28-08-692_com.miui.securitycenter.jpg
    353,4 KB · Görüntüleme: 20

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156

fatihist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Evet hocam karanlık moddayken de beyaz gösteriyor.

Daha ileride olduğunu düşünerek globalden eu roma geçmiştim fakat bazı eksikleri varmış. Umarım yakın zamanda düzeltirler. Desteğiniz için teşekkür ederim.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39