Çözüldü Mıui11 redminote7

ozmın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Miuı11 i heycanla bekliyoruz, aramızda red mi note7 cihazında beta sürümünü kullananlar var ise yorum paylaşabilir mi?
Kararlılık konusunda değilde tasarım kısmında yorum yani. Müzik , galeri ve en önemli güzelleklerinden biri olarak gözüken Şu always on display. Youtubede videolarda 11 ile gelen güzel özelliklerden birisi. Merak ettiğim önemli bir konu, daha önceden always on display özeliği olmayan bu cihazda o özellik çalışacak değilmi mi?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Miuı11 i heycanla bekliyoruz, aramızda red mi note7 cihazında beta sürümünü kullananlar var ise yorum paylaşabilir mi?
Kararlılık konusunda değilde tasarım kısmında yorum yani. Müzik , galeri ve en önemli güzelleklerinden biri olarak gözüken Şu always on display. Youtubede videolarda 11 ile gelen güzel özelliklerden birisi. Merak ettiğim önemli bir konu, daha önceden always on display özeliği olmayan bu cihazda o özellik çalışacak değilmi mi?
Heyecanınız biraz yatışsın hocam, aşağıdaki konuya bir göz atın isterseniz ;)

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Hocam moralinizi bozmak istemem ama Always On Display sadece amoled ekrsnlsra gelecek.Yazilimsal olarak gelmez ama gelse bile ekran cinsi LCD oldugundan guc tasarrufu saglamaz sarj yer bosuna.Bakiniz Amoled ve LCD/IPS Yapi Farki

ozmın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam moralinizi bozmak istemem ama Always On Display sadece amoled ekrsnlsra gelecek.Yazilimsal olarak gelmez ama gelse bile ekran cinsi LCD oldugundan guc tasarrufu saglamaz sarj yer bosuna.Bakiniz Amoled ve LCD/IPS Yapi Farki
Üzücüymüş bu ama yapacak bir şey yok teşekkürler :)))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Estağfirullah hocam teşekkürler

Üst Alt