Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

Tony Montana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 10
Konular
0
Selamlar,

Bu rom 2 sim'i de görüyor mu? Benim 2. sim'i görmesine ihtiyacım var. Cevap verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Bunun mi 10 pro sürümü yok mu

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
2
bir xiaomi ve miui sever olarak,bu duruma üzülüyorum ,xiaomi her yeni miui sürümünde bir önceki sürümünü aratır oldu,ayrıca eskide olsa yenide olsa miui sürümlerini yeni android sürümlerine de tam uyumlu hale getiremez oldu, sanırım bunun sebebi artık haftada bir yeni telefon çıkartıyor olması ,yazılım için ya eski kadrosu yok yada yetişemez oldular.nerede ise telefonları için en kararlı miui ve android sürümü ilk piyasaya sürüldügü andaki hali oldu,
redmi note 3,Mı 5 s plus,pocohone,redmi note 8, Mı 9se şimdide MI 10 var elimde ,arada kullandıgım başka telefonlara da varsa mutlaka miui kurardım maalasef edindigmi izlenim bu

R4W

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi 10
Konular
12
şu an bu romu kullanan var mı? ne kadar sot alıyorsunuz

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar merhaba xda'da yazdım burada sizede yazayım. Cihazı alalı 2 ay oluyor neredeyse. Kutudan çıkarıp MIUI 12 ye güncelledim. Bu şekilde kullanmaya devam ettim. Cihazın ekran süresi 1-1.5 günde 5-6 saat ekran süresi şeklinde oluyordu. Bu bataryaya sahip bir cihaz için canımı sıkıyordu doğrusu. Bu sırada yine xiaomi.eu ya dönüş yaptım, daha temiz olduğundan ve arama(kayıt özelliği)-mesaj uygulaması için.

Hazır evde karantinadayken MIUI 11 e döneyim dedim. En stabil ve son versiyon olan xiaomi.eu V11.0.25.0.QJBCNXM sürümünü kurdum. Sonuç çok şaşırtıcı. 2 günlük bir sürede 11 saat ekran süresi aldım. MIUI 12 ye bir daha geçmeyi düşünmüyorum açıkcası. Tüketim değerleri için görseller ekledim. Kullanımım Whatsapp, Instagram, Opera, Clash of Clans, Spotify ve banka uygulamaları şeklinde.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Denemekte fayda var. Abartılı derecede fark var şaka gibi... Sözde daha iyi olması gerekirken resmen hayal kırıklığı... Acaba 12.5 de nasıl olacak...

• Beğen
Tepkiler: R4W

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
2
uzun bir süre o romu kullandım,halen arada sırada da dönerim, MI 10 için çıkan tüm romların çin sürümü,xiaomi.eu,miuimix ve xtrv yunan sürümlerini kullandım,miui 12 yada miui12.5 ,favorim halen xtrv (yunan) miui11 android 10 11.0.25 romudur

• Beğen
Tepkiler: R4W
Üst Alt