Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
uzun bir süre o romu kullandım,halen arada sırada da dönerim, MI 10 için çıkan tüm romların çin sürümü,xiaomi.eu,miuimix ve xtrv yunan sürümlerini kullandım,miui 12 yada miui12.5 ,favorim halen xtrv (yunan) miui11 android 10 11.0.25 romudur
Neden favori hocam hangi yönleri ile.

• Beğen
Tepkiler: R4W

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Benim batarrya performansın da beklentim gece cihaz sabaha kadar ne kadar şarj yiyiyordur... Şu an global olsun eu olsun denedim ve sonuç beş kuruş etmez... Cihaz elinde açık iken bile o kadar şarj yemiyor sanki... 6 saatte %4 çok gereksiz bir tüketim... En fazla 1.2 gitmeli... Mesela iphone lar öyle cihaz beklemede iken şarj gitmiyor.

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
Neden favori hocam hangi yönleri ile.
başta pil ve ekran süresi ,ikincisi bildirimler hemen tüm bildirimleri hızlı ve zamanında alıyordum,komiktir ne zaman miui 12 yada miui 12.5 roma dönsen samsung, tab a7 tablet de aynı bildirimleri daha hızlı alıyorum önce tablete sonra telefona geliyor bildirimler ,üçüncüsü M11 ile xiaomi temaları daha fazla uyumlu ve miui 11 temalarını daha çok seviyorum,dördüncüsü adaway yani reklam engelliyeci miui 11 android 10 da daha başarılı ve etkili
ha hiçmi kötü yanı yok var elbette görüntü özelliği en iyi (MI 10 için söylüyorum) miui12.5 romda nedendir bilmiyorum iki rom arasında resmen görüntü kalite sorunu var

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
başta pil ve ekran süresi ,ikincisi bildirimler hemen tüm bildirimleri hızlı ve zamanında alıyordum,komiktir ne zaman miui 12 yada miui 12.5 roma dönsen samsung, tab a7 tablet de aynı bildirimleri daha hızlı alıyorum önce tablete sonra telefona geliyor bildirimler ,üçüncüsü M11 ile xiaomi temaları daha fazla uyumlu ve miui 11 temalarını daha çok seviyorum,dördüncüsü adaway yani reklam engelliyeci miui 11 android 10 da daha başarılı ve etkili
ha hiçmi kötü yanı yok var elbette görüntü özelliği en iyi (MI 10 için söylüyorum) miui12.5 romda nedendir bilmiyorum iki rom arasında resmen görüntü kalite sorunu var
Eyvallah hocam bilgi için. Malum herkesin rom dan ilk beklentisi batarya süresi ama gel görki iyi olacak yerde daha kötü ediyorlar. Cihazı gece bırak sabah al bakiyrousn 5.6 şarj yemiş.

Üst Alt