Yardım Miui11 eu rom root sorunu

• Konbuyu başlatan Ehne
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

Ehne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Forumda bulunan root yöntemi ile miui 10 global roma root atabilirken miui11 versiyonu ile root atınca bootloop a giriyor. Miui 11 kullanıp root atan varsa yardımcı olabilir mi?

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
3.3 sürümünü kullanıyorum hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

As önce ziraat hesabıma girerken root bulunmaktadır diye uyarı aldım ancak magisk yüklü değil telefonumda nasıl çözebilirim bu durumu
Hocam paylaştığım dosyalardan önce magisk uninstalleri yukleyin sonre reboot recoverye tıklayın. Arkasından magisk 20.1 i yükleyin ve telefonu başlatın. Ben böyle çözdüm sorunu.

(magisk 20.1)

Ekli dosyalar

• Magisk-uninstaller-20191011.zip
    2,2 MB · Görüntüleme: 22
Oyla:

dukabjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
duka
Cihazım
mi5s
Konular
3
dün gece 5 e kadar uğraştım sonunda oldu. ilk önce orangefox kurdum ardından formatdata (veri) yaptım. tekrar başlat demeden magisk 20 yi yükledim yeniden başlat yaptım. şuan telefonu hiç kapatmadım döngüye girecek diye korkuyorum :) format data sonrası telefon sıfırlanıyor bilginize.

Oyla:

Ehne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi 8
Konular
6
hiçbir şekilde olmuyor hocam
Hocam paylaştığım dosyalardan önce magisk uninstalleri yukleyin sonre reboot recoverye tıklayın. Arkasından magisk 20.1 i yükleyin ve telefonu başlatın. Ben böyle çözdüm sorunu.

(magisk 20.1)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dün gece 5 e kadar uğraştım sonunda oldu. ilk önce orangefox kurdum ardından formatdata (veri) yaptım. tekrar başlat demeden magisk 20 yi yükledim yeniden başlat yaptım. şuan telefonu hiç kapatmadım döngüye girecek diye korkuyorum :) format data sonrası telefon sıfırlanıyor bilginize.
orangefoxu nasıl kurdunuz ben flashladım ama olmadı error verdi

Oyla:

Ehne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi 8
Konular
6
yeni çıkan eu rom sürümünü yükleyip üzerine magisk 20 yi flashladım ve sorun çözüldü

Oyla:
Üst Alt