Rom MIUI10 Global Beta 8.7.19 Güncellemesi

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Gözle görülür dişe değecek bir güncelleme değil. Font kaynaklı Türkçe karakter sorununu çözememişler. Instagramdaki videolarda sesi açıp kapatırken medya seslerini değil zil seslerini kısıyordu bu sorun çözülmüş galiba.
Bildirimler kilit ekranında sorun düzeltilmiş- performans artmış- ram daha iyi vs bence 1 haftalık güncellemeyle göre çok iyi

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Mi 5S' de güncellemeyi aldı. İlk gözlenimlerim arayüzde ufak ta olsa hızlanmalar mevcut ve ayrıca bazı dil hataları da düzeltilmiş. Fakat ekran kilitlendikten yaklaşık 10sn sonra parmak izi okuyucu çalışmıyor. Parmak izini okuması için önce manuel olarak ekranı açmak gerekiyor. Sizde de böyle bir sorun var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca müzik uygulaması ve temizleyici arayüzü değişmiş. Nofication shade de ki arama butonu da çalışmıyor. Ve sanırım kendi kamera uygulaması daha kötü çekmeye başlamış gibi. Uzun süredir google camera kullandığım için de bana öyle geliyor olabilir.
Herşey gayet iyi çalışıyor

Tapatalk bildirimleri Kilit ekranına geliyormu arkadaşlar?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
evet gayet duzgun

Gozlemledigim Değişiklikler ve düzeltmeler : Müzik uygulaması yenilenmiş-
Kilit ekranı bildirimler çalışıyor-
Ram optimizasyonu-
sistem biraz daha hızlanmış-
batarya sanki bir tık daha iyi sanki 30 dakika film izledim %9 batarya gitmiş-
Wifi eskiye göre daha iyi cekiyor-
indirilenler uygulaması güncellenmiş.

Son düzenleme:

macar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max2
Meslek
SMMM
Konular
0
Merhaba:
karalı sürüme bunu yüklersem kararlı güncellemeleri alamazmıyım
mi max 2 64

Blackero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kerem
Cihazım
Mi5S
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Benim telefonda parmak izi sıkıntılı demiştim fakat şimdi fark ettim alt kısımdaki üç tuş da sıkıntılı. Bazen algılamıyor veya geri tuşuna basınca açık programları açıyor vs vs sadece bende mi var yok mu başka güncellemeyi yapan Mi 5S kullanıcısı?

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Benim telefonda parmak izi sıkıntılı demiştim fakat şimdi fark ettim alt kısımdaki üç tuş da sıkıntılı. Bazen algılamıyor veya geri tuşuna basınca açık programları açıyor vs vs sadece bende mi var yok mu başka güncellemeyi yapan Mi 5S kullanıcısı?

Bende bir sorun yok. Sıfırdan Mi Flash ile kurulum yapmayı deneyin derim.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Bende herhangi bir sorun yok caner arkadaşın dediği gibi fastboot tan temiz bir rom yüklerseniz tüm hatalar en aza inecektir

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

dracula_55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmed
Cihazım
Mi5S
Konular
10
Twrp ile güncellemek için 1.34 gb lık dosyayı sadece yükle mi yapmamız gerekiyor.Mevcut uygulamarımı kaybetmek istemiyorum güncelleme için ?

Birde 8.7.12 olan sürümü kullanıyordum.109mb güncelleme geldi .Twrp kurulu oldugu için güncelle diyince twrp yi açtı sistem.Twrp de downloaded_rom adlı klasörün içinde o 109mblık indirilen güncellemeyi gördüm sanki ama güvenip yükle diyemedim.Twrp kurulu olanlar 1.34gb lık dosyayı kurmadan bu şşekilde güncelleyebilir mi acaba ?

Son düzenleme:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Twrp ile güncellemek için 1.34 gb lık dosyayı sadece yükle mi yapmamız gerekiyor.Mevcut uygulamarımı kaybetmek istemiyorum güncelleme için ?

Birde 8.7.12 olan sürümü kullanıyordum.109mb güncelleme geldi .Twrp kurulu oldugu için güncelle diyince twrp yi açtı sistem.Twrp de downloaded_rom adlı klasörün içinde o 109mblık indirilen güncellemeyi gördüm sanki ama güvenip yükle diyemedim.Twrp kurulu olanlar 1.34gb lık dosyayı kurmadan bu şşekilde güncelleyebilir mi acaba ?
iyi dusunmuzsunuz 109 MB olmaz twrp ile full rom kurulur 1.4 GB olan

Üst Alt