MIUI Yönetimine Sorularınız ve İstekleriniz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Merhaba,

Resmi Fan Site olarak görevlerimizden biri de MIUI ve Xiaomi yönetimine Türk kullanıcılarının beklentilerini, sorularını, isteklerini iletmek olmalı diye düşünüyorum. MIUI veya Xiaomi ürünleri ile ilgili aklınıza takılan, merak ettiğiniz şeyleri bu başlık altından yazdığınız takdirde sorularınız firma yöneticilerine iletilecek ve cevaplar yine bu başlık altından paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

miuiturkiye.net Yönetimi

KirkLee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramms+ein
Cihazım
Samsung s5
Konular
4
Öncelikle merhabalar ve hayırlı olsun resmi fan sitemiz diyelim.
Türkiye'ye ne zaman giriş yapmayı düşünüyor mi yetkilileri, telefon almayı düşünüyordum şimdi beklemeye aldım birçok kişi telefon tavsiyesi istiyor ve çevredeki kişilere beklemelerini söylüyorum uygun fiyatlı ve kaliteli bir markanın gelecegini söylüyorum ki ucuz bir şekilde ülkemize giren GM discovery bir çok kişiye aldım ve kendime adıma 3 adet alıp hediye etmiştim kardeşime arkadaşıma, Türkiye'ye tüm modelleri ile girecekler mi telefon, TV, powerbank, media player bunlarin hepsini görmek isteriz.
Toparlayacak olursak tam olarak giriş yapacakları tarih belli mi GM elite ile dilimiz yandı, yurt dışında izledikleri fiyat politikası bizdede devam edecek mi ve yakın zamanda gelecekseler kesinlikle takipçilerine ön sipariş açsınlar

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
RE:

Ben özellikle televizyon, mini router, power bank ve piston kulaklık gelecek mi onu merak ediyorum. Telefon zaten her halukarda gelecek. Power bank ve kulaklığı satın aldım ama TV'yi yurtdışından getirtmek mümkün değil.
Ayrıca hala bir tablet üretimi yapmadılar. Bu konuda bir çalışma var mı?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: MIUI Yönetimine Sorularınız ve İstekleriniz.

KirkLee' Alıntı:
Öncelikle merhabalar ve hayırlı olsun resmi fan sitemiz diyelim.
Türkiye'ye ne zaman giriş yapmayı düşünüyor mi yetkilileri, telefon almayı düşünüyordum şimdi beklemeye aldım birçok kişi telefon tavsiyesi istiyor ve çevredeki kişilere beklemelerini söylüyorum uygun fiyatlı ve kaliteli bir markanın gelecegini söylüyorum ki ucuz bir şekilde ülkemize giren GM discovery bir çok kişiye aldım ve kendime adıma 3 adet alıp hediye etmiştim kardeşime arkadaşıma, Türkiye'ye tüm modelleri ile girecekler mi telefon, TV, powerbank, media player bunlarin hepsini görmek isteriz.
Toparlayacak olursak tam olarak giriş yapacakları tarih belli mi GM elite ile dilimiz yandı, yurt dışında izledikleri fiyat politikası bizdede devam edecek mi ve yakın zamanda gelecekseler kesinlikle takipçilerine ön sipariş açsınlar

Hocam sorularınızı iletiyorum. İlginiz için çok teşekkürler.

chatin_62' Alıntı:
Ben özellikle televizyon, mini router, power bank ve piston kulaklık gelecek mi onu merak ediyorum. Telefon zaten her halukarda gelecek. Power bank ve kulaklığı satın aldım ama TV'yi yurtdışından getirtmek mümkün değil.
Ayrıca hala bir tablet üretimi yapmadılar. Bu konuda bir çalışma var mı?

Hocam tablet konsunda bilgi vereceklerini sanmıyorum çünkü miPad'i ve miPad'e ilişkin her şeyi sır gibi saklıyorlar. Ama diğer sorunlarınıza bir cevap vereceklerdir umarım :)

Oyla:

feneryol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Cihazım
Galaxy note1
Konular
0

Merhaba,samsung galaxy note n7000 kullanıcısıyım ve 1 hafta öncesine kadar stock rom ile kullandım ancak performans sebebi ile custom romlara yöneldim. Bir kaç adet rom denedim ancak sanırım Miui rom yeterli olacak ancak official sitede bu telefona destek yok, unofficial bir rom yükledim.Acaba bu telefona destek verilecek mi ve biz miui rom ile kitkat kullanabilecek miyiz? İlginiz için teşekkür ederim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

feneryol pid=598 dateline=1399641209' Alıntı:
Merhaba,samsung galaxy note n7000 kullanıcısıyım ve 1 hafta öncesine kadar stock rom ile kullandım ancak performans sebebi ile custom romlara yöneldim. Bir kaç adet rom denedim ancak sanırım Miui rom yeterli olacak ancak official sitede bu telefona destek yok, unofficial bir rom yükledim.Acaba bu telefona destek verilecek mi ve biz miui rom ile kitkat kullanabilecek miyiz? İlginiz için teşekkür ederim.

Hocam Samsung kullanıcısı değilim fakat benim bildiğim kadarıyla N7000 ile I9220 aynı telefon. Tek fark biri Çin'de diğeri Kore'de üretiliyor. Anasayfamızdaki Romlar-Samsung-I9220'ye tıkladığınızda sizin cihazınıza uyumlu birden fazla ROM var. Developer romu olarak sadec v4 var ama portlanmış güncel v5 romlar mevcut. Kitkat için ise romu portlayan kişilere sormak lazım çünkü MIUI resmi desteğini bu cihazlardan çekmiş durumda.

Daha önce aynı soruya resmi bir yanıt verilmiş olduğu için soruyu ben cevaplamaya çalıştım hocam, umarım kusura bakmazsınız.

İlgili konu için aşağıdaki bağlantıya göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=16040

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

http://www.xiaomiworld.com/ sitesi kendilerine ait bir site midir ve orjinal ürünleri hangi sitelerden alabiliriz? Hiçbir yerde net bir adres bulamadım. ibuygou, pandawill ve xiaomiworld bulabildiğim siteler. Pandawill hakkında olumsuz görüşler de var. Powerbank'lerin sahte olduğu hakkında mesela. Ama canlı destekte bana orjinal olduğunu söylediler.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

chatin_62 pid=823 dateline=1399771732' Alıntı:
http://www.xiaomiworld.com/ sitesi kendilerine ait bir site midir ve orjinal ürünleri hangi sitelerden alabiliriz? Hiçbir yerde net bir adres bulamadım. ibuygou, pandawill ve xiaomiworld bulabildiğim siteler. Pandawill hakkında olumsuz görüşler de var. Powerbank'lerin sahte olduğu hakkında mesela. Ama canlı destekte bana orjinal olduğunu söylediler.

Benim bildiğim kadarıyla site xiaomi'ye ait değil hocam... Ama yine de bir soralım belki yanılıyorumdur hatta tavsiye edebilecekleri başka bir site de olabilir.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: MIUI Yönetimine Sorularınız ve İstekleriniz.

cantara' Alıntı:
chatin_62 pid=823 dateline=1399771732' Alıntı:

Benim bildiğim kadarıyla site xiaomi'ye ait değil hocam... Ama yine de bir soralım belki yanılıyorumdur hatta tavsiye edebilecekleri başka bir site de olabilir.

Nedense hiç site tavsiyesinde bulunmuyorlar hocam. Böyle olunca mağduriyetler de artıyor. Sahte ürün korkusuna, daha ucuza alabilecekken pahalıya alabiliyoruz. Siteler arasında arada ciddi farklar oluyor. Ya ürün fiyatı yada kargo fiyatı olarak.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Haklısınız hocam... En sağlıklısı ebay'den almak galiba. Daha önce Nexus 4 için OEM kılıf almıştım ve orjinal çıkmamıştı. Satıcıya mesaj attığımda, ebay'in ceza vermesi korkusuyla aynı gün içinde kargo dahil tüm ücreti iade etmişti... Xiaomi için de aynı şey yapılabilir. Fakat karşılaştırma yapmak için en az bir adet orjinale ihtiyaç var...

Oyla:
Üst Alt