Yardım MİUİ Yazısında Telefon Kalıyor!!!

Mr.Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Bugün telefon dondu kapatıp açtım tekrardan donmaya başlayınca yeniden başlat dedim ama normalde 1 dk sürmeden açılan telefon 5 dk açılmadı MİUİ yazısında kaldı birkaç kez kapatıp tekrar açtım ama sonuç aynı. Fastboot a giriyor fakat cihaz Unlock değil Mi Unlock Tools ile de Unlock yapılmıyor yine aynı şekilde Mi Recovery de açılıyor fakat PC suite görmüyor. Telefondaki dosyalarım olmasa wipe data ile reset atıcam. Dosyaları silmeden düzeltme imkanım var mıdır acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün telefon dondu kapatıp açtım tekrardan donmaya başlayınca yeniden başlat dedim ama normalde 1 dk sürmeden açılan telefon 5 dk açılmadı MİUİ yazısında kaldı birkaç kez kapatıp tekrar açtım ama sonuç aynı. Fastboot a giriyor fakat cihaz Unlock değil Mi Unlock Tools ile de Unlock yapılmıyor yine aynı şekilde Mi Recovery de açılıyor fakat PC suite görmüyor. Telefondaki dosyalarım olmasa wipe data ile reset atıcam. Dosyaları silmeden düzeltme imkanım var mıdır acaba?
Bu arada cihazın USB debug ve Bootloader kilidi kapalı ;(

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihaz Açılmıyorsa İçindeki Dosyaları almak imkansıza yakın. Formatdan başka seçenek yok gibi şu an Hocam Geçmiş olsun.

Mr.Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Cihaz Açılmıyorsa İçindeki Dosyaları almak imkansıza yakın. Formatdan başka seçenek yok gibi şu an Hocam Geçmiş olsun.
Cihaz açılmıyor dün Mi Flash ile recovery kısmından aynı sürüm rom yükledim fakat yine de açılmadı. Formattan kastınız wipe data mı yoksa stock rom u yükleme. Bir şey daha var cihazı kapatamıyorum power tuşuna basılı tutsamda diğer modlara girip kapatmaya çalışsam da kendi kendine açılıyor.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihaz açılmıyor dün Mi Flash ile recovery kısmından aynı sürüm rom yükledim fakat yine de açılmadı. Formattan kastınız wipe data mı yoksa stock rom u yükleme. Bir şey daha var cihazı kapatamıyorum power tuşuna basılı tutsamda diğer modlara girip kapatmaya çalışsam da kendi kendine açılıyor.
Wipe data hocam Sıfırlamak yani :)

hokas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhabalar, bu problemi bende yaşamaktayım, güncelleme vs hiçbir şey gelmedi telefona, durduk yere böyle birşey nasıl olabilir? Wipe data yaptığımda canavar gibi oldu telefon fakat 1 hafta sonra tekrar aynı problemi yaşadım, bu durum başıma şu şekilde geldi, cihazım bataryası %20 de telefonu kapadım, şarja taktım, %80 de şarjdan çıkardım ve telefonu açmaya çalıştım, 2 seferdede bu durumda telefon bir daha açılamadı, wipe data yaparak telefonu sıfırlayabiliyorum ama problemin neden olduğunu öğrenmek isterim. Çok sinirimi bozdu.

hokas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Wipe data yaptıktaın sonra, recovery dedikten sonra, yine "Miui" yazısında kalıyor fakat yaklaşık 3-5 dakika sonra açılıyor, kurulum gerçekleşiyor, tekrar aynısını yapıp, bunu denemeni öneririm.

adevrim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Konular
0
Aynı problemle karşılaştım ben de. Önce telefon dondu poco başlatıcı yanıt vermiyor uyarısı çıktı baktım düzelme yok kapattım. Bir kaç kez reboot yaptım ama açılmadı. Wipe data yapıp yeniden başlatınca 3-5dk sonra açıldı. Durup dururken böyle birşeyle karşılaşıp telefonu formatlamak hiç mi hiç hoşuma gitmedi.

bluespider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EREN
Cihazım
POCO F1
Konular
0
Aynı sorunla karşılaştım. İlk pili söktüm bekledim. Sonra açtım teli düzeldi veriler duruyordu. Şimdi yine şarj bitti telefon kapandı yine açılmadı. pili söksem de bu sefer fayda etmedi. Anlamadım.

free_hido

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Pocophone
Konular
0
Dün (01.08.2021) aynı olayı yaşadım. Telefon şarj oluyordu. Evden çıkmam gerekti. Şarjdan çıkardım. Ekran açıktı ama hiçbir şey algılamaz oldu. Yeniden başlattım, açılışta tıkandı kaldı. Mecbur wipe data yapıp sıfırladım. Şimdi her şeyi yeniden kuruyorum. Yukarıda yazılanları okuyunca korkmaya başladım tekrar olur mu diye.

Üst Alt