MIUI Xiaomi Mi3 (WCDMA) ( 4.8.22 ) (Kit Kat) (Türkçeli Son Güncelleme)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
O linkten kaldırmışlar... (( 4.8.22 ) (Kit Kat) MultiLanguage) Türkçe Rom Arıyorum yardımcı olursanız sevinirim...
2 sene içinde haftada 1 rom çıktığını düşünürsek bugüne kadar sadece bu cihaz için kaç rom çıkmış hesaplanabilir. Kaldı ki onlarca cihaz var. Bunca rom hangi diskte tutulabilir?

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyttrkoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hayati
Cihazım
Mi4LTE-Mİ6
Konular
1
.

Yanlış hatırlamıyorsam 4.8.22 V5''in son sürümüydü hocam... Bulmanız oldukça zor. 2 yıllık rom dosyasını hesabında saklayan olmaz herhalde. Neden bu romu istiyorsunuz?
Öncelikle cevap verdiğin için sağol... Neden istediğime gelince ilgili sürümden sonra çıkan romların hiçbirinde bu rom da ki gibi animasyon, görünüm v.s. yok ve bu rom'un son olması sebebiyle daha stabil ve kullanışlı olmasından dolayı istiyorum fakat maalesef kimse de yok... Fastboot sürümüne Türkçe dil paketi yükleme işini denedim fakat oda çeşitli hatalar verdiği için kullanamadım belki burda vardır diye bi sorayım dedim ama maalesef ki yok...

hyttrkoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hayati
Cihazım
Mi4LTE-Mİ6
Konular
1
2 sene içinde haftada 1 rom çıktığını düşünürsek bugüne kadar sadece bu cihaz için kaç rom çıkmış hesaplanabilir. Kaldı ki onlarca cihaz var. Bunca rom hangi diskte tutulabilir?

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu rom v5 son rom olması sebebiyle saklamaya değer di... (Onlarca cihaz var diyorsun da herkes kullandığı cihazla alakalı soruyor böyle her cihazı almak bütün romları indirip saklamak gibi bi durum söz konusu değil...)

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18

buldum ama bundan eski fastboot rom yükleyip sonra bunu yüklemen lazım.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu rom v5 son rom olması sebebiyle saklamaya değer di... (Onlarca cihaz var diyorsun da herkes kullandığı cihazla alakalı soruyor böyle her cihazı almak bütün romları indirip saklamak gibi bi durum söz konusu değil...)

hilmi hocamın verdiği romu bir deneyin hocam, olmazsa arşivimde recovery üzerinden yüklenebilen 5.8.22 duruyor, bir yerlere yükleyip size link atayım :)

hyttrkoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hayati
Cihazım
Mi4LTE-Mİ6
Konular
1
Rica ederim hocam. Oldu mu halledebildiniz mi?
Eyvallah ... Evet yükledim... Bir kaç sıkıntı (3G çalışmıyor ve kamerası ingilizce bilmiyorum halletmek mümkün mü) dışında güzel bi rom... Isınma problemi yok ve bataryası da gayet iyi gibi... Şöyle bakınca miui v6-7ve 8 den çok daha güzel bi görünümü var ve eksik kalır bi tarafıda yok...

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
bende saklıyorum bu romu artık mi3 üm olmasada bende arkadaşa katılıyorum miui6 dan 7 den ve 8 den çokdaha güzeldi :)
bendekide recovery rom

Üst Alt