Soru Miui ve aosp

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Ressuraction remix pie
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Bu iki farklı rom arasinda dahili hafızayı silmeden geçiş yapamazmıyım yani şuanda telefonda ressuraction remix var Miui tr yüklemek istiyorum dahili jafızayı silmeden geciş yapmanın bir yolu varmı? Rr romdan aicp roma direk sistem cache falan silerek geçiş oluyor dahili hafızayı silmeden geçebiliyorum ama butun dahili hafızayı yedek almak sıkıntılı .

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Her türlü yedek alın ne olur ne olmaz.

Oyla:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
60 gb veri var telefonda ve okadar veriyi yedekleyebileceğim bi bilgisayarım yok yani vardı hurdaya cikti yani bu isin caresi yok

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Dahili hafızayı silmenize gerek yok. Data(veri) partisyonu silinecek. TB ile bu bölümü yedek alarak uygulamalarınızı ve verilerinizi tekrar yeni roma geçirebilirsiniz.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ben miuidan aospa depolama alanını silmeden geçmiştim. Siz de aospdan miuiya geçebilirsiniz bence.

Oyla:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
twrp de veriyi sile tıklayıp yes'e basmaktan bahsediyorum yani bu resimdeki olay bu işlemi yapmadan aosp romlardan miui ye geçebilir miyim? aslında bugün miui tr romu nu kurmaya çalıştım açılış ekranında kaldı baya bi 8-10 dakka bekledim açılmadı sistem cache falan hepsini silmiştim (data veriyi sil-yes hariç) bu arada titanyum backup tan uygulama yedeği alıyorum ama o yedekleri başka bi yere yedekleyemiyorum az da değil dünyanın uygulaması var ya vardır basit bi yolu yordamı ama henüz bulamadık bence.
fw falan mı yüklemek gerekiyor acaba

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
twrp de veriyi sile tıklayıp yes'e basmaktan bahsediyorum yani bu resimdeki olay bu işlemi yapmadan aosp romlardan miui ye geçebilir miyim? aslında bugün miui tr romu nu kurmaya çalıştım açılış ekranında kaldı baya bi 8-10 dakka bekledim açılmadı sistem cache falan hepsini silmiştim (data veriyi sil-yes hariç) bu arada titanyum backup tan uygulama yedeği alıyorum ama o yedekleri başka bi yere yedekleyemiyorum az da değil dünyanın uygulaması var ya vardır basit bi yolu yordamı ama henüz bulamadık bence.
fw falan mı yüklemek gerekiyor acaba

Konuyu inceleyin işinize yarayacağını düşünüyorum.

Oyla:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Konuyu inceleyin işinize yarayacağını düşünüyorum.
aynen hocam inceledim orda da direk sistem cache wipe yaptığınızda her türlü romu flaşlayabilirsiniz diyor ama doğru flaşlıyorum romu çok güzel sıkıntısız yüklüyor ama rom açılış ekranında yani miui tr yazısında kalıyor 10 dakka bekledim gene aynı açılmıyor, sürüm düşürüp yüklemeyi denedim gene olmadı neyse sağlık olsun miui kurmayıveririz aosp romlara devam yardımınız için teşekkür ederim iyi geceler.

Oyla:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
beyler bu arada kesin olarak şunu söyleyebilirim ki veriyi sil yes işlemi yaptıktan sonra aosp romdan miui tr ye çok rahat bir şekilde geçiş yapılıyor , veriyi sil yes yapmadan aosp dan miui tr roma mümkün değil geçiş yapılmıyor defalarca denedim ama nafile. şuan miui tr deyim :)

Oyla:
Üst Alt