Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Ben Modifiyeli Veriyorum Ki Başka Yapanlardan Farkımız Olsun..Sade Halini Kullanmak İsteyenler Onlarınkini Kullanır ;) Kolay Gelsin.
Uzatmak istemiyorum ama uzatıyorsunuz. Yanlış bir kelime kullanmadığım halde. Modifiyeniz nokıa zil sesleri olunca bazı insanlar sevemiyor işte. Bir fix vermek zor olmasa gerek. Neyse Kapatalım.

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
yok hocam senin romu hiç biri tutmuyor denedim biliom senin yoklugunu cok aradı gmd :D

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
samsung s4 i9505 modeli için global sitedeki indirme yerinimi beklicez :D çok heyecanlıyım 10 dk ya gmd ye kuracam darısı inşallah samsung a :D

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Uzatmak istemiyorum ama uzatıyorsunuz. Yanlış bir kelime kullanmadığım halde. Modifiyeniz nokıa zil sesleri olunca bazı insanlar sevemiyor işte. Bir fix vermek zor olmasa gerek. Neyse Kapatalım.

Bence de Kapat, İstemiyorsan Kullanmazsın. Bu Kadar Basit...Ben Modları Seviyorum Uyguluyorum ve Kullandırtırıyorum. İster Kullan İster Kullanma..Senin Seçimin.. ;)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
yok hocam senin romu hiç biri tutmuyor denedim biliom senin yoklugunu cok aradı gmd :D

Teşekkürler..Kimse Bizim Kadar Uğraşıp Bu Hale Getirmedi. Tüm Sorunları Çözdük. Boot Olayını Bile Çözdük..Teşekkürler, İyi Kullanmalar

dogiii

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
discovery
Konular
0
Bence de Kapat, İstemiyorsan Kullanmazsın. Bu Kadar Basit...Ben Modları Seviyorum Uyguluyorum ve Kullandırtırıyorum. İster Kullan İster Kullanma..Senin Seçimin.. ;)
Hocam telefon bul durdu diye bi hata veriyor bide tuş titreşimi kapanmıyo

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Ben zaten kullanmıyorum. İlk mesajimdan itibaren yanlis bir kelime kullanmadım. Kullanmayacağım da. Yasinizi bilmiyorum zira. Ben haksiz olayım siz hakli olun ama daha susun..

emrah88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
4.4.2
Cihazım
gmd1
Konular
0
Bul durdu hatası veriyor.

Üst Alt