Rom [ MIUI V8 - 6.6.16 Beta ][ 4.4.4 ][HM2014811 - HM2014813] Xiaomi Redmi 2 / 2 Prime

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ÖNEMLİ :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • ROM 'un Bizden Habersiz Başka Sitelerde Yayınlanması Kesinlikle Yasaktır.
  • ROM' un Neden Olduğu Zararlardan "Şahsım", "En.Miui.Com" ve "MiuiTurkiye.Net" Sorumlu Tutulamaz.
  • Olası Durumlarda STOCK ROM 'a Dönmek İçin Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma Konusunu İnceleyiniz.
  • Rom 'u Yükleyebilmeniz İçin TWRP veya Philiz Touch Recovery Yüklü Olmalıdır.

ROM YÜKLEME BİLGİLERİ :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
> Dikkat Edilecek Hususlar :
  • CWM 'den ROM Yedeğinizi Almanız Önerilir.
  • Telefonunuz Rootlu Olmalıdır.
  • Telefonunuzda Twrp veya Philiz Recovery Sürümleri Yüklü Olmalıdır.
  • Rom Dosyasını İndirdikten Sonra, MD5 Değerlerini Kontrol Edin. (Eksik İnmeye Karşı Kontrol)
  • Şarjınızın %100 Olduğunuzdan Emin Olunuz. (Batarya Kalibrasyonu İçin)

FLAŞLANABİLİR RECOVERYLER :
[Önce TWRP Recovery Yüklü Olması Gerekmektedir]

Recovery Yükleme Adımları :
  • İndirdiğiniz Recovery ZİP DOsyasının Adını "update.zip" olarak Değiştirin. [Twrp Recovery İçindir ]
  • Telefonu Recovery Modda Açın.
  • Recovery ZIP Dosyasını Yükleyin.

ROM YÜKLEME ADIMLARI :
  • ROM 'u İndirin.
  • ROM'u SD-Karta Atın.
  • Telefonu Recovery Modda Açın.
  • Wipe and Format Options.
  • Factory Reset.
  • Wipe Cache.
  • Wipe Dalvik / Art Cache.
  • Custom Format Options.
  • Format / System.
  • Install FULL ROM.

ROM BİLGİLERİ :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
> Desteklenen Diller :
  • Turkish, English, Chinese, Bulgarian, Slovak, Russian, Polish, French, Italian, Dutch, Czech, Portuguese, Croatian, Hungarian, Greek, Spanish, Norwegian, Brazilian, Vietnamese, Serbian, Romanian, Hebrew, Macedonian
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
> Global Stable Sürümde Yapılan Değişiklikler :
  • Rom 'a Root, Busybox, init.d Desteği Sağlandı.
  • Wi-Fi Çekim Gücü Arttırıldı.
  • IOS Tarzı Status Bar Eklendi.
  • Kilit Ekranı Sahip Bilgileri, Tarih Saat Merkeze Odaklandı.
  • Gelişmiş Güç Menüsü Eklendi.
  • "Xylon SystemUI" Animasyonu Eklendi.
  • Rom 'da Görsellik Ön Plandadır.
  • Gelişmiş Ayarlara USB [MTP / PTP] Ayarları Eklendi.
  • Gelişmiş Kamera Özellikleri Eklendi.

KURULUM SONRASI İŞLEMLER :
2) İlk Kurulum Sırasında "Mi Mesajı" Kapatın. Eğerki Daha Sonra "Sim Kartınız Aktif Değil" Uyarıları Gelirse "İPTAL EDİN" ve Mi-Cloud Hesabınıza Giriş Yaparak, "Mi Mesajı" Kapatın. Sim Kart Uyarılarına "AKTİFLEŞTİR" Derseniz, Uluslararası Kontör Ücreti Kesilir.

ROM VE OTA YÜKLEME DOSYALARI :
Miui v8 - 6.6.16 Beta ROM Multilanguage - HM2014811
  • Download :
  • MD5 Value : E87D26D7478F00F11F13CD1455C81360
Miui v8 - 6.6.16 Beta ROM Multilanguage - HM2014813
  • Download :
  • MD5 Value : 109A82D7B09EC8F6B609A9D1E9FEBEF0

EĞİTİM VİDEOLARIM :

EĞİTİM KONULARIM :

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

dogiii

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
discovery
Konular
0
Romu görünce heyecanlandım bian farklı telefonmuş meğerse :)

dogiii

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
discovery
Konular
0
Hayırlı olsun yeni telefon ve yeni romunuz hocam :) bi ara boş olunca belki bizim telede çıkarırsınız rom sizden sonra daha çıkmaz oldu güncelleme :)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician