Miui v7'ye Miui v5 default theme nerden yüklüyebilirim ?

ZenonTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Galaxy S4
Konular
7
Arkadaşlar merhaba.Galaxy s4 cihazımda miui v7 rom yüklü.Miui v5'in kilit ekranı'nı nerden yükliyebilirim ?.Kilit ekranı çok hoşuma gitti theme olsa bile olur.Varmı elinde olan ?

ZenonTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Galaxy S4
Konular
7
İçe aktar yap tema yüklenir sadece birşey değişmez. Sonra tema uygulamasının ana menüsünde özelleştir var.Oradan kilit ekranın stilinden indirdiğin temayı seçersin.Özelleştir yoksa internet bağlantını kesip ayarlardan yüklü uygulamalardan tema uygulamasına gelip verileri temizle yap. Sonra temalara gir görünür. Oradan özelleştire girip kilit ekranı kısmından indirdiğin temayı seçersin. Kolay gelsin. Daha ne diyim. :)
Yaptım çok teşekkür ederim çok merak ediyordum ama konu kilit olur diye açmamıştım konu.Sonunda istediğim kilit ekranı oldu.Birde özelleştirden herşeyi yapabildiğimi buldum.Çok teşekkür ederim.

Oyla:

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Yaptım çok teşekkür ederim çok merak ediyordum ama konu kilit olur diye açmamıştım konu.Sonunda istediğim kilit ekranı oldu.Birde özelleştirden herşeyi yapabildiğimi buldum.Çok teşekkür ederim.
Evet özelleştirden ayrı ayrı temalar uygulayabilirsin. İyi kullanımlar.

Oyla:

ZenonTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Galaxy S4
Konular
7
Evet özelleştirden ayrı ayrı temalar uygulayabilirsin. İyi kullanımlar.
Hocam sımdıde sıkıntı surda telefonu sarja taktıkdan sonra hersey sıfırlanıyo kılıt ekranı yazı tıpı falan onu nasıl duzeltıcem

Oyla:
Üst Alt