Soru Miui v7 Gps sorunu

sedatmusaogullari

Rom yukleme
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat musaog
Cihazım
Htc m8
Konular
3
Lg g2 32 gb d802tr kullanicisiyim. Miuiv7 yukledim fakat telefon hicbir sekilde konum bulmuyor butun forumlari inceledim bisey yapamadim. Ayriyetten telefonun konum sekmesini de kontrol ettim acik gorunmesine ragmen uygulamalar konum bulamiyor. Bana acik olarak nasil duzeltildigini anlatabilecek biri var mi. Romu silmek istemiyorum bu yuzden

aslanenver

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Mi 6
Konular
25
Ayarlar, ek ayarlar, gizlilik, konum, modlar var. Onu yüksek doğruluk seçeceksin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Lg g2 32 gb d802tr kullanicisiyim. Miuiv7 yukledim fakat telefon hicbir sekilde konum bulmuyor butun forumlari inceledim bisey yapamadim. Ayriyetten telefonun konum sekmesini de kontrol ettim acik gorunmesine ragmen uygulamalar konum bulamiyor. Bana acik olarak nasil duzeltildigini anlatabilecek biri var mi. Romu silmek istemiyorum bu yuzden

Aşağıdaki konuda yer alan benim fixleri deneyin ;)

Oyla:

sedatmusaogullari

Rom yukleme
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat musaog
Cihazım
Htc m8
Konular
3
Kardes verdiginiz gps linkine tikladim sayfaya yorum yapip europa'y indirmeye calisiyorum ama surekli indirme basarisiz diyor neden olabilir? Son indirme sayfasinda 1 credit gibi birsey yaziyor acaba onunla mi alakali?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-08-18-07-46-55.png
    Screenshot_2016-08-18-07-46-55.png
    156,5 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Kardes verdiginiz gps linkine tikladim sayfaya yorum yapip europa'y indirmeye calisiyorum ama surekli indirme basarisiz diyor neden olabilir? Son indirme sayfasinda 1 credit gibi birsey yaziyor acaba onunla mi alakali?
Dosya indirebilmek için forum kredinizin olması gerekiyor. Her indirdiğiniz dosya için 1 kredi tahsil edilir. Yaptığınız yorumlardan, açtığınız konulardan, katıldığınız anket ve yarışmalardan da kredi kazanırsınız.
Verdiğiniz ekran görüntüsünde 1 kredi tahsil edileceği görülüyor. Click here yazan yere tıkladığınızda dosyanın iniyor olması gerekiyor. Bildirim panelini aşağı çekip inen dosyayı görebilirsiniz. Zaman zaman mobil browserlarda sorunlar çıkabiliyor. Bu nedenle PC'den dosya indirmeniz daha sağlıklı olur.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt