Yardım miui v12.5.3.0.qggmixm hakkinda

• Konbuyu başlatan MrReu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 2K

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ayarlar>Güvenlik durumu>Google play sistem güncellemesi kısmına da bakabilir misiniz ? Bildirimin simgesi ile ilgili bölümün simgesiyle aynı da.

MrReu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Unnamed
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Aynı sorun bende de var hocam. Belki 1 ayı geçti, arada bir güncelleme bildirimi geliyor ama bildirime bastığım zaman herhangi bir tepki alamıyorum. Ayarlarda güncellemeleri denetle gibi bir yer bulamıyorum. Telefonun hafızasını açtım, sistem uygulamalarının (ayarlar, yükleyici, güncelleştirme vs.) önbelleğini temizledim. Sorun devam ediyor sinir oldum. Telefonu sıfırlamak istemiyorum, ne kadar yedeklersem yedekleyeyim her zaman bir şey unutuyorum :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Anlatmak istediğim sorun bu :D

Cam3l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feridun
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Ayarlar>Güvenlik durumu>Google play sistem güncellemesi kısmına da bakabilir misiniz ? Bildirimin simgesi ile ilgili bölümün simgesiyle aynı da.
Merhaba hocam, orada güncelleme bulmuyor.

undead001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilham
Cihazım
lenovo p2
Konular
0
konuyu hortlatmıs gibi olucak ama sistem güncellemesi hakkında yanlıs bilgi verilmiş bilen bilmeyen gereksiz kirlilik yapmıs ayarladan telefon hakkında böülümü gir miui surum yere tıkla direk versiyon kontrol yapıyor sıfırlama veri silme gerekmez miui 12 de sistem update bu şekilde

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
konuyu hortlatmıs gibi olucak ama sistem güncellemesi hakkında yanlıs bilgi verilmiş bilen bilmeyen gereksiz kirlilik yapmıs ayarladan telefon hakkında böülümü gir miui surum yere tıkla direk versiyon kontrol yapıyor sıfırlama veri silme gerekmez miui 12 de sistem update bu şekilde
Bence siz problemi anlayamamissiniz baştan bi daha okuyun.

Üst Alt