MIUI 12.5 MIUI v12.5.2.0 sorunsuz kullalanan var mı?

Redmi_Kullanıcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Telefonda android 10 MIUI v12.0.6.0.QJWMIXM var. 12.5.2 sürümünde hep hata var diyorlar güncelleme yapma konusunda kararsızım. Güncelleme yapıp sorunsuz kullanan var mı yoksa biraz daha beklemelimiyim. Telefonda şu an bir sorun yok herşey stabil çalışıyor.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
mıuı 141 den sonraki en iyi sürümdesiniz şuanda ben eu kullanıyorum 12.5.2 deyim hantallık var adam akıllı bir rom yapacak vatandaş çıksa da kullansak.

globalde sorun yok diyorlar ama gene de siz bilirsiniz. zaten sürüm yükselttiginiz için formatlamak gerekli tavsiyemdir.

Berkebeys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haktan Berke
Cihazım
Note 9S
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
Bende 12.0.4 var ve 12.5 de benim gördüğüm kadarı ile güncellemeye değecek bir şey yok. Zaten telefona güncelleme geldikçe yavaşlıyor. 12.5 de telefonun batarya performansın da ve hız konusunda ciddi sıkıntılar var... Evet bazı telefonlar hızlandırıldı ama bazı telefonlar da yavaşlatıldı.

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Redmi 9 için bu sürüm berbat bug dolu 5-10 dk. da bir arayüz çöküyor, kendi kendine ss alıyor bazı uyg.lar açılmıyor, usb otg çalışmıyor, ,vs. tonla sorun çok berbattı gerçekten hard reset'e rağmen de düzelmedi eski sürümü yükledim

Üst Alt